Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc meklēt nekustamo īpašumu kopā ar ekspertu?

Laikā, kad dzīves temps kļuvis ātrs un ikdienā TV ekrānos un internetā var lasīt dažādas trakas lietas, visprātīgāk ir nekustamo īpašumu iegādāties kopā ar ekspertu.

Ja pats neesi lietpratējs visās jomās, tad tieši jomas profesionālis, kas tirgū jau darbojas daudzus gadus un savā pieredzē iepazinis dažādus klientus un saskāries ar visdažādākajām situācijām ir tas, kas būs tev noderīgs. Nekustamo īpašumu kompānija “Ober-Haus”, kas tirgū šajā jomā darbojās jau 20 gadus norāda, ka klienti, iegādājoties īpašumus, neapzinās dažādus “zemūdens akmeņus” ar ko var saskarties - dažādus apgrūtinājumus, reģistrētas atzīmes vai darījumu reglamentējošās likumu prasības u.c.

Informācija liecina, ka vidējo Latvijas klientu varētu raksturot vārdi “praktiskais latvietis” – pats varu salabot mikseri vai automašīnu, ierīkot mājā elektroinstalācijas, izlīmēt tapetes utt. Protams, praktiskais latvietis arī centīsies pats nopirkt vai pārdot nekustamo īpašumu, pakonsultējoties ar garāžas kaimiņu, kafijas draudzeni vai darba biedru. Mēs neapšaubām praktiskā latvieša varēšanu un spējas, taču “Ober-Haus” speciālisti iesaka jautājumus, kas saistīti ar nekustamā īpašuma darījumiem, uzticēt šīs nozares speciālistiem.

Daži ieguvumi, ko dos tev sadarbība ar jomas profesionāli:
1)ietaupīts laiks – šobrīd šajā straujajā dzīves skrējienā laikam ir sevišķa nozīme. Cilvēks savā dzīvē vidēji piecas reizes maina savu dzīvesvietu, tātad tas nav regulārs process. Ir svarīgi apzināties, ka uzticot šādus tik svarīgus dzīves jautājumus speciālistiem, kuri to dara ikdienā, bet pašam darot tās lietas, kuras protam un padodas, mēs varam iegūt ievērojami daudz gan laika ziņā, piem. veltīt vakarus vai brīvdienas saviem ģimenes locekļiem, gan naudas ekonomijā – enerģija var tikt tērēta lietām, kuras pārzinām un kuras padodas, tādējādi nopelnot pat vairāk naudas.
2) drošs darījums – “Ober-Haus” ir starptautisks uzņēmums un Latvijas tirgū šajā nozarē strādā jau 20 gadus.
3) piemērots risinājums - personiska attieksme pret katru klientu, izvērtējot klienta vajadzības un iespējas.

“Ober-Haus” iesaka vērsties pie zināmām, atpazīstamām un pastāvīgām kompānijām, kurām vienmēr svarīga ir reputācija un klients var būt pārliecināts, ka darījums būs atklāts un tiks novadīts profesionāli augstā līmenī. Klients var būt drošs, ka darījumā tiks ievērotas visas mūsu likumdošanā un nodokļos mainīgās, bet noteiktās prasības. Diemžēl, arī šajā nozarē strādājošo pulkā ir dažādi mākleri, tāpēc, lai nenāktos vilties, iesakām izvēlēties kompāniju, kas ir pastāvīga un ar ilggadēju pieredzi, nevis īslaicīgs biznesa projekts.

Jāpiemin, ka nekustamā īpašuma darījums ir samērā komplicēts, jo tas sastāv no vairākām sastāvdaļām:
• īpašuma vērtēšanas,
• konsultācijām ar darījumu saistītos kreditēšanas jautājumos,
• juridiski korekta pirkuma noformēšanas.

“Ober-Haus” sniedz visus minētos pakalpojumus.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...