Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Komerciālais aukstums – kas tas ir?

Komerciālais aukstums, attēls no Pixabay.com

Komerciālais aukstums, attēls no Pixabay.com

Pārtikas tirdzniecības veikalu, lielveikalu, bāru, restorānu un līdzīgu uzņēmumu panākumu atslēga ir svaigi produkti, un to kvalitāti nodrošina komerciālais aukstums. Kas tas īsti ir un kā pie tāda tikt? Raudzījām noskaidrot!

Komerciālais aukstums

Pie komerciālā aukstuma iekārtām pieskaitāmas:

Kas jāņem vērā, izvēloties komerciālā aukstuma iekārtas savam biznesam?

Izvēloties šādas iekārtas, jāņem vērā ne tikai komerciālās iekārtas atbilstība standartam un kvalitāte, bet arī, vai tā būs ērta un viegla ekspluatācijā. Bieži vien ēdināšanas uzņēmuma vieta ir pavisam neliela, tāpēc ir svarīgi, lai visas tajā esošās iekārtas – aukstuma vitrīnas, skapji, galdi, plaukti un citas darba virsmas – ir izvietotas kompakti un parocīgi. Iekārtojot šādu vidi, der pakonsultēties ar saldēšanas un dzesēšanas iekārtu piegādātājiem, kas spēs ieteikt pašlaik tirgū labākos un atbilstošākos risinājumus, piemēram, “Mega Star”. Iespējams, nāksies izvēlēties telpai pielāgotas iekārtas, kas izvietosies tirdzniecības zālē pēc īpaši izstrādāta individuāla plānojuma. Līdz ar iepriekš minēto, uzņēmums piedāvā arī kases galdus, tirdzniecības stelāžas, norobežojošās sistēmas un dažādus izstrādājumus no tērauda, piemēram, miesnieka galdus, galdus ar izlietnēm, letes zivīm uz ledus, ratiņus gastronomiskajām tilpnēm, zārdus un āķus gaļai, plauktus, skapjus, u.c. Uzņēmums piedāvā gan gatavus risinājumus iekārtu izvietošanai tirdzniecības zālē, gan izstrādā individuālus plānojumus.

Uzņēmums “Mega Star” ne tikai piedāvā komerciālā aukstuma iekārtas iegādāties, bet arī nodarbojas ar to apkalpošanu, lai Jūsu uzņēmums strādātu nepārtrauktā režīmā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...