Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kristīne Lindenblate par botoksu un augstpapēžu kurpēm

Kristīne Lindenblate, 1188 Play ekrānšāviņš

Kristīne Lindenblate, 1188 Play ekrānšāviņš

Nav noslēpums, ka divi pandēmijas gadi ir ieviesuši zināmas korekcijas ne tikai mūsu darba ritmā, bet arī ikdienas paradumos un ģērbšanās stilā. Strādājot no mājām, uzvalkus un lietišķos kostīmiņus pārliecinoši nomainījuši ērti mājas tērpi, bet svētku kleitas un augstpapēžu kurpes skumst skapju dziļumā. Šādai vaļībai mājsēdes laikā bija ļāvusies vienmēr ļoti koptā sabiedrības dāma, kādreizējā skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate, ko arī atklāti atzīst vaļsirdīgajā meiteņu sarunā raidījumā “Kad viņas satiekas”.

Labi izskatīties Kristīnei vienmēr bijis ļoti svarīgi. Viņa arī nekad nav slēpusi savu pieķeršanos zīmolu lietām un to, ka regulāri veic botoksa injekcijas sejai. Taču iepriekšējo ziemu Kristīne pavadījusi burtiski treniņtērpā un tā jutusies ļoti ērti. Tomēr vasaras sākumā nolēmusi, ka nu tam beidzot jāpieliek punkts un jāvelk tās smalkās kurpes no skapja ārā.

Noskaties 1188 Play video un uzzini, kāpēc Kristīnei tieši augstie papēži šķiet īstas sievietes pazīme, kas viņu atšķir no “babuļa”. Bet kā domājat jūs?

Skatieties arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...