Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Man patiesībā ir četri bērni - Olga Kambala nāk klajā ar šokējošu paziņojumu

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Kaspara Kambalas dzīvesbiedre Olga, kuru šova “Slavenības. Bez filtra” skatītāji jau labu laiku pazīst kā trīs meitu mammu, nākusi klajā ar visai šokējošu paziņojumu –patiesībā viņai esot arī dēls, par kuru plašākai sabiedrībai līdz šim neko nav stāstījusi. Fani jau sākuši trīt mēles – vai patiesi Olga būtu savu ceturto atvasi slēpusi no sabiedrības acīm? Vai varbūt viņa ar to domāja kādu no Kaspara brāļa dēliem, kuri nu kādu laiku dzīvos Kambalu pāra dzīvoklī un ir apgriezuši kājām gaisā Olgas ierasto dienas kārtību?

Izrādās, nedz viens, nedz otrs. Olga par savu dēlu sauc Ņikitu – pirmā vīra atvasi no iepriekšējām attiecībām. Tagad jau puisim ir 25 gadi, viņš patstāvīgs cilvēks un dzīvo citā pilsētā. “Mans pirmais vīrs bija vecāks par mani. Kādu dienu viņš atveda mājās mazu puisīti un paziņoja, ka tas esot viņa dēls, un turpmāk būšot arī manējais. Diemžēl tā sanāca, Ņikitas māte par viņu nerūpējās, un tad nu es uzņēmos mammas lomu. Uz brīdi, kad sāka dzimt manas meitas, man šajā ziņā jau bija pieredze” – tā pirmo satikšanos ar Ņikitu, kurš nu jau ir stalts jauneklis, atminas audžumamma Olga.

Kā klājas Olgai rūpējoties par tik kuplu ģimenīti, skaties šajā un arī citos 1188 Play video sižetos!

Kaspara brāļadēli apgriezuši Olgas dzīvi kājām gaisā

Kambalu ģimenes sievietes nespēj vienoties par paklāja krāsu gaidāmajā ballē

Kaspara Kambalas mazais brālis ir viņam ļoti līdzīgs

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...