Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 14.- 20.martam

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Jau šonedēļ Latvijā iestāsies astronomiskais pavasaris un tas sola vairāk saules un gaismas mūsu dzīvēs. Vai to pašu apgalvo arī nedēļas horoskops?

Auns: Atradīsi jaunus veidus, kā realizēt savu potenciālu

Tev visticamāk nekādi nepietiks ar pašreizējiem sasniegumiem, tu neatlaidīgi meklēsi aizvien jaunus veidus, kā realizēt savu patieso potenciālu. Nedēļas otrajā pusē centies būt savaldīgāks, neļaut pārlieki lielu vaļu savam temperamentam. Atceries, ka visam ir sava vieta un secība. Esi pacietīgs, neļauj straujumam radīt liekas problēmas. Arī kopdzīvei ar otro pusīti veltīsi daudz uzmanības.

Vērsis: Izmanto šo nedēļu, lai uzlabotu attiecības ar savu otro pusīti

Nedēļas sākumā pastāv lieliskas iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti, atrisināt līdz šim radušās nesaskaņas. Ikdienas pienākumos drošāk balsties uz sev piemītošajām darba spējām, neatlaidību un nopietnību. Ne reizi vien nāksies meklēt izeju no saspringtākas situācijas, mainīt nospraustos plānus līdz nepazīšanai. Brīvajā laikā derētu atpūsties svaigā gaisā, veltīt sevi garīgajai izaugsmei.

Dvīņi: Rūpība un entuziasms šonedēļ nesīs panākumus

Ja veiksi iecerētos darbus uz zemu entuziasmu, arī cerētais gandarījums, panākumu apjoms var iet secen. Būsi apņēmības pilns uzsākt jaunus projektus, apliecināt savas patiesās spējas. Iespējams, nedēļas laikā iegūsi jaunus paziņas, nonāksi pie vērtīgām atziņām. Būtiski neuzlikt sev pārāk lielu garīgo slodzi, jo tas var radīt paliekošas sekas uz pašsajūtu. Nedēļas nogalē vairāk uzmanības velti saviem mīļajiem!

Vēzis: Spēsi paveikt turpat vai visu

Pilnīgi iespējams, tu apsvērsi iespējas uzsākt jaunus projektus vai nolemsi iesaistīties aizraujošās biznesa aktivitātēs. Spēsi paveikt turpat vai visu, tikai pie nosacījuma, ka rīkosies ar mēru. Mīlas frontē apliecināsi savas jūtas pret partneri, izrādīsi gan kaislīgumu, gan romantiskumu un jutekliskumu. Brīvdienas vislabprātāk pavadīsi ģimenes lokā, varbūt klāt pieaicinot pavisam nelielu tuvāko draugu kompāniju.

Lauva: Lietišķo kontaktu paplašināšana var būt laba stratēģija

Nedēļas sākumā zvaigznes dos iespēju paplašināt lietišķo kontaktu loku. Nedēļas vidus var būt nedaudz vienmuļāks, garlaicīgāks. Par laimi, praktiski visas pārmaiņas būs tev labvēlīgas. Šonedēļ lieti noderēs tavas stratēģa dotības, intuīcija, lai visas nepieciešamās lietas novadītu ar nepieciešamo rūpību. Nedēļas nogalē velti vairāk uzmanības savai pašsajūtai un sirdslietās esi atklāts gan pret sevi, gan otro pusīti.

Jaunava: Šonedēļ pareizāk būs paļauties uz paša spēkiem

Kad pieķersies profesionālajai jomai, centies būt piesardzīgāks tieši juridiskajos, jautājumos. Labāk atturies no projektiem, par kuriem neesi simtprocentīgi pārliecināts. Zvaigznes saka priekšā, ka šonedēļ pareizāk paļauties uz paša spēkiem, bet saskarsmē ar līdzcilvēkiem būsi atsaucīgs un izpalīdzīgs, par ko tevi ļoti novērtēs. Mīlas dzīvei nedēļa sola jaunus, negaidītus pavērsienus, kas ilgtermiņš var mainīt līdzšinējo lietu kārtību.

Svari: Sajūtot iedvesmu, ļaujies tai!

Nav izslēgts, vairākkārtīgi veiksi svarīgas pārrunas ar sadarbības partneriem, kaldināsi jaunas biznesa idejas. Savā rīcībā būsi ļoti pašaizliedzīgs un centīgs, kas tikai veicinās panākumu iespējas. Vari sajust mostamies radošu talantu, kura īstenošana, izrādīšana paredzētajai publikai, būs patiesi pārsteidzoša, savā ziņā pat unikāla. Lai nedēļa būtu vēl tīkamāka, sarūpē otrajai pusītei ko īpašu.

Skorpions: Mīlas dzīvē netrūks kaisles uzplūdu

Nekautrēsies paust un aktīvi aizstāvēt savu viedokli, nepieciešamības gadījumā pat stāties plašākas auditorijas priekšā. Pratīsi veiksmīgi tikt galā ar saimnieciskiem un organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc kopumā nedēļa solās būt visai veikmīga. Mīlas dzīvē netrūks jautrību, kaisles uzplūdu. Sestdien, svētdien būsi praktiskais noskaņojums mudinās pievērsties tīri praktiskiem darbiem.

Strēlnieks: Patiesi interesanta nedēļa materiālajā ziņā

Tev, šī var izvērsties par patiesi interesantu nedēļu tieši materiālajā ziņā. Zvaigznes iesaka apslāpēt vēlmi izteikt asākas piezīmes apkārtējiem. Zināmus kavēkļus gan var sagādāt tehniska rakstura nebūšanas. Vēlamāk koncentrēt lielāku uzmanību sava darba kvalitātei un rūpīgāk ieklausīties augstākstāvošo norādījumos. Šonedēļ vajadzētu būt maķenīt apdomīgākam tēriņos, nekrist pārmērīgā iegribu kārdinājumā.

Mežāzis: Šonedēļ liec lietā savas psihologa dotības

Šobrīd būs daudz vieglāk saņemties, lai īstenotu sen iecerētas, patiesi kārotas lietas. Pateicoties savām psihologa dotībām un nestandarta domāšanai, spēsi gūt pārsteidzoši labus rezultātus. Ja kāds no ģimenes locekļiem kļūst pārāk kaprīzs, centies uz to norādīt smalkā veidā. Nedēļas nogalē pastiprinātu uzmanību veltīsi mīļotajam, dzīves romantiskajai pusei.

Ūdensvīrs: Vajadzētu apslāpēt stūrgalvību

Būsi rosīgs, apņēmīgs un mērķtiecīgs. Mēģini apslāpēt stūrgalvību, neļauj tai radīt sarežģījumus attiecībās ar apkārtējiem. Liela nozīme panākumos būs spējai strādāt sistemātiski, neļaujot apkārt valdošajai steigai, haosam ietekmēt paveiktā kvalitāti. Kopdzīvē ar mīļoto meklēsi kaislības, krāšņākas izjūtas, kuras faktiski arī izdosies sasniegt. Brīvdienās pavadi laiku kopā ar ģimenes locekļiem.

Zivis: Nebrīnies, ja tevi pārņem zināmas pārdomas par dzīvi

Nedēļas sākums var izrādīties grūtāks brīdis, taču ja ieklausīsies pieredzējušāku kolēģu teiktajā, visam vajadzētu nokārtoties pašam no sevis. Nebrīnies, ja tevi pārņem zināmas pārdomas par dzīvi, turpmāko profesionālo ceļu. Attiecībās ar otro pusīti svarīgi nedot vaļu pārlieku sakāpinātajām kaislībām, neļauties tām izpausties kā greizsirdīgai rīcībai. Brīvdienās velti vairāk uzmanības atvasītēm.

Apskaties arī savu trāpīgo horoskopu 2022.gadam:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...