Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 26.septembrim – 2.oktobrim

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Līdz ar astronomiskā rudens iestāšanos praktiski visām horoskopa zīmēm iezīmējies jauns ceļš, sfēras, kas prasīs padziļinātāku uzmanību. Lūk, uz ko fokusēties katrai horoskopa zīmei šonedēļ.

Auns: Komunikācija ir galvenais

Turpinot pērnās nedēļas romantikas tēmu, arī šonedēļ iezīmējas attiecību sektors. Svarīgi, ka īpaši uzmanība jāpievērš komunikācijai, turklāt ne tikai ko tu pasaki, bet arī kā tu to izdari. Saziņa ir galvenais. Ja nebūsiet gatavi viens otram veltīt laiku, kā gan varat runāt par uzticību attiecībās? Šis ir ļoti labs laiks, lai mīlas dzīvē par visām reizēm ieviestu skaidrību, ko viens no otra sagaidāt un kādi katram ir mērķi. Izrunāšanās nesīs atklāsmes abiem un varēsiet kopīgi virzīties savās attiecībās. Galvenais ir pateikt savas vēlmes skaļi!

Vērsis: Priekšplānā izvirzās mērķi

Ņemot vērā tavus sabiedriskos pienākumus un personiskos mērķus, iespējams, ka nedēļas sākumā stresa līmenis ievērojami paaugstināsies. Par laimi, līdz ar oficiālo rudens sākumu 23.septembrī, kosmoss tev dos iespēju atpūsties un sakārtot lietas. Izmanto šo enerģiju, lai pievērstos savam lielajam plānam. Atrodi veidu, kā sadalīt to mazākos starpposmos, izveidojot plānu tuvākajām nedēļām, mēnešiem, lai stress mazinās un mazāk nākas bažīties par mērķu realizēšanu. Nedēļas nogalē velti laiku pašaprūpei.

Dvīņi: Laiks jauniem, skaistiem darbiem

Līdz ar Jaunu mēnesi pienācis laiks jauniem darbiem mīlestībā un dzīvē. Šis jaunmēness ienesīs burvību tavā mājoklī un dvēselē, atgādinot, ka dzīve ir domāta, lai to baudītu. Atceries, ka dziļi sirdī tu joprojām esi bērns, kurš vēlas labi pavadīt laiku un pasaule ir tavs rotaļu laukums. Ļaujoties šīm sajūtām, ievērojami var uzlaboties attiecības ar gados jaunāko paaudzi, atvasēm. Viņas tevi var ieraudzīt pavisam citā gaismā – nebēdnīgu, rotaļīgu, tādu, ar kuru ir viegli saprasties. Arī partnerattiecībās rotaļīgums nāks par labu.

Vēzis: Enerģija mājas dzīvei

Fokuss uz mājas dzīvi turpināsies. Mēness fāze vairos enerģiju komunikācijas lauciņā. Šis ir brīnišķīgs laiks, lai noskaidrotu lietas, uzdotu jautājumus, atrisinātu neizrunāto mājinieku starpā. Tu nevari atbildēt par citu cilvēku emocijām, viedokli un to, kā viņi uztver lietas, bet vari uzņemties atbildību par savu stāstījuma pusi. Lai attiecības uzlabotos, ir vērts ieguldīt laiku un spēkus kopīgās aktivitātēs, piemēram, doties vakariņot ārpus mājas vai brīvdienas pavadīt kopā ar ģimenei, ļaujoties izklaidēm, kas visiem patiks.

Lauva: Atkal satikšanās?

Tiklīdz Merkurs nostāsies pret Jupiteru, gaidāma atgriešanās vecajās apkaimēs, atkalredzēšanās, vecu sakaru atjaunošana. Iespējams, šķitīs, ka esi apmaldījies, nogriezies no iecerētās takas. Tādos gadījumos seko savām iekšējām sajūtām, paļaujies uz Visuma sūtītajām zīmēm. Uzticības barjeras šajā laikā var būt ļoti trauslas. Vari tikt pierunāts uz lietām, ko patiesībā nemaz nevēlies darīt. Cilvēki tev riņķī pārbaudīs uzticības robežas un centīsies noskaidrot, cik daudz tu esi gatavs darīt viņu dēļ.

Jaunava: Miers, harmonija un plāns

Jauns mēness Svaru zīmē pāršķirs lapu stabilitātes sajūtās. Parādīsies apziņa, ka beidzot viss notiek tā, kā esi to vēlējies. Mājās valdīs harmonija, profesionālajā plānā nedēļa solās būt rāma un arī iekšējās sajūtās valdīs miers un harmonija. Uz nedēļas otru pusi, iespējams, parādīsies kādi sasteigtāki darbi, kas laupīs šo iekšējo mieru. Galvenais būs plāns un stabilu pamatu veidošana. Tiesa, ar vienu plānu var nepietikt, tāpēc uzreiz apsver arī plānu B un C. Spēja sagatavoties un ātri reaģēt uz notiekošo, galu galā, ir tavas horoskopa zīmes stiprās puses.

Svari: Patiesais “Es”

Kad 26.septembrī sāksies Jaunā mēness fāze, tā iedēstīs sēklu saiknes atjaunošanā ar tavu patieso “Es”. Ja esi sevi pazaudējis, pienācis laiks atgriezties pie tā, kas tu patiesībā esi. Nevajag justies tā, it kā tev sevi būtu jāmaina, lai tu justos laimīgs. Drīzāk fokusējies uz savu dzīvi, notikumiem, cilvēkiem. Šī dzīve pieder tev un tev nevienam nav jāizdabā. Atlaid neveiksmīgās attiecības ar cilvēkiem. Atbrīvojies no lietām, kad vairs nenes gandarījumu. Piedod tiem, kuri darījuši pāri. Apzinies, kas un kuri ir tie, kuri tevi tā pa īstam dara laimīgu.

Skorpions: Empātijas un piedošanas laiks

Jauns mēness iezīmē empātijas un noslēgšanās periodu. Piedošana sev ir vienīgais veids, kā tu patiesi spēsi dzīvot tālāk. Piedod sev par to, ka pagātnē esi bijis cilvēks, kāds patiesībā nemaz nevēlies būt. Pēc tam fokusē domas un enerģiju, lai kļūtu par sevis labāko versiju. Līdzcilvēku atbalstošais plecs nāks tev talkā. Tu esi ļoti mainījies, izaudzis, kļuvis atvērtētāks, labāks. Jā, vēl aizvien ir netikumi, ar kuriem tev būs jāmācās sadzīvot un kurus nenoslēpsi – ne no citiem, ne sevis, bet solis uz priekšu ir sperts. Turklāt visnotaļ liels. Ļaujies tam.

Strēlnieks: Attiecību laiks

Zvaigznes burtiski ir attīrījušas tavu sociālās pazīšanās lauku, dodot iespēju sakārtot attiecības ar draugiem, radiem, paziņām. Viegli izdosies atjaunot attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem vēlies tās saglabāt turpmāk, un noslēgt tās ar cilvēkiem, kuri tavā dzīvē vairs nav nepieciešami. Šis ir arī cerību un sapņu laiks, kad vari izteikt vēlēšanos un sāk darbu uz savu mērķu realizāciju. Šķitīs, ka tavā dzīvē ir pāršķirta jauna lappuse un tikai tu pats vari noteikt, kāds būs tavs turpmākais ceļš. Laiks sapņus padarīt par realitāti!

Mežāzis: Spēcīgs sākums jauniem darbiem

Līdz ar pārmaiņām zvaigznēs, tavā horoskopā iezīmējas jauns, spēcīgs sākums. Tas atritina sarkano paklāju darāmajiem darbiem – mājās, darbā, skolās – un dos enerģiju pievērsties tiem ar izcilu jaudu. Jā, iespējams, emocionāli jutīsi arī bažas par paveicamo apjomu, bet tavās zvaigznēs ir ierakstīts paveikt visu, par ko vienmēr esi sapņojis, tāpēc atloki piedurknes un meties tajā iekšā. Šis ir arī labs laiks eksperimentiem, tāpēc vari uzdrīkstēties darīt ko citādāku. Tas attiecas arī uz imidžu un garderobi.

Ūdensvīrs: Kritīs apskaidrības plīvurs

Vai zini, kāda ir sajūta, gūstot apskaidrību? Šonedēļ šādu sajūtu vari sajust vairākkārt. It kā uz burvju mājiena lietas pēkšņi kļūst pilnīgi skaidras, saprotamas. Gūta gudrība un spēja palūkoties uz visu no malas, ieraugot kopējo ainu, kur tu esi tikai viens no lielās dzīves bandiniekiem. Filozofiskas atziņas var darīt tevi sentimentālu, bet reizē arī iedvesmotu, jo gribēsies zināt vairāk, turpināt meklēt atbildes uz lielajiem jautājumiem. Gribēsi izglītosies un pilnveidot savas prasmes. Par laimi, Ūdensvīriem gudrība ar gadiem tikai vairojas un zinātkāre saglabājas līdz pat sirmam vecumam. Tu nekad neapstājies un labi, ka tā.

Zivis: Pārdomu laiks

Tu septembra mēnesi noslēgsi ar dziļām pārdomām. Iespējams, ir lietas, kas tevi kavē, kas neļauj izbaudīt dzīves sniegtās baudas. Varbūt tie ir notikumi vai cilvēki, kuriem nespēj tikt pāri. Šajā nedēļā zvaigznes ir sastājušās tā, lai tu beidzot spētu to izdarīt. Atbrīvojies no tā, kas tevi kavē pilnvērtīgai, laimīgai dzīvei. Tiec galā ar pagātnes notikumiem, kas nedod mieru. Piedod tiem, kuriem jāpiedod. Visums tev ir sarūpējis ko ļoti saistu, bet tas nevar ienākt tavā dzīvē, ja neatbrīvosi tam vietu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...