Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 4.-10.jūlijam

Nedēļas horoskops. Attēls: unsplash.com

Nedēļas horoskops. Attēls: unsplash.com

Jūlijs tikai sācies, bet vasara jau pusē.... Dažām no zodiaka zīmēm šī nedēļa atnesīs pelnītu atpūtu atvaļinājumā, citām – tikai vairāk darba. Taču astroloģiskā prognoze liecina, ka šī nedēļa var nest vilmi uz konfliktiem un savstarpējām ego cīņām, tādēļ šonedēļ īpaši jāuzmanās no bezjēdzīgiem strīdiem, kas varētu sabojāt visu turpmāko mēnesi.

Izlasi, kas sagaida tevi:

Auns

Ja vēlies ko sasniegt karjerā, jūlija sākums būs piemērots izrādīt savas labākās īpašības iespējamiem biznesa partneriem, potenciālajam darba devējam vai esošajam priekšniekam. Neslēp sveci zem pūra un atklāj savas ambīcijas un stiprās puses! Šonedēļ mēģini gan izvairīties no konfliktiem ar otro pusīti, nav vērts izteikt nepatiesus apvainojumus vai citādi pārsteigties ar secinājumiem par savām attiecībām.

Vērsis

Vērsis jūlija sākumā būs apveltīts ar neparastu vitalitātes pieplūdumu, ko vērts izmantot projektos, kas prasa uzmanību un lielas pūles. Izvairies no nevajadzīgas taisnošanās un sevis pierādīšanas lietās, kur to nevajag. Mīlestībā noderēs diplomātija vairāk par visu, bet zvaigznes sola, ka vēršiem šajā nedēļā ar to nebūs nekādu problēmu.

Dvīņi

Skaties uz lielo bildi un šonedēļ sakopo savu enerģiju tikai tam, ko tiešām spēj izdarīt noteiktā laikā. Šī nedēļa var mest nepārtrauktus izaicinājumus tavai pacietībai. Ja jūti tieksmi aizkaitināties un viegli aizsvilties, mēģini izkāpt no situācijas un apvaldīt savu stūrgalvību. Īpaši sarežģīti tas var likties mīlas dzīvē, tāpēc trenē paškontroli, lai partneris nejustos sāpināts.

Vēzis

Vēzim ieteicams šonedēļ spēkus fokusēt darbiem, lai, tuvojoties brīvdienām, var sākt kārtīgi atpūsties. Būsi apmierināts ar sevi un paša padarīto, taču jutīsi vēlmi labot visu sev apkārt – gan darbā, gan mājās. Uzlabojumus veicot, dari to ar galvu un takts izjūtu, nepamatota apkārtējo rīcības kritizēšana ne pie kā laba nenovedīs.

Lauva

Mēneša sākums Lauvām būs iedvesmas un jaunu ideju pārbagāts, labi veiksies Lauvām, kas strādā radošajās nozarēs, tūrismā, izklaidē. Arī pārējiem vēlams ļauties jaunradei un piedzīvojumu kārei, lai apkopotu savu enerģiju jauniem darbiem, bet ne šonedēļ. Pabeidz iesāktos darbus un neļauj karjerai konfrontēt tavu privāto dzīvi. Var nākties pat atkāpties soli atpakaļ, lai saprastu, kam patiesībā ir lielākā vērtība tavā dzīvē.

Jaunava

Jūlija pirmā nedēļa Jaunavām atnesīs pārkārtošanas un šķirošanas garu. Tas attieksies ne tikai uz tavu iedzīvi un materiālo telpu, bet arī uz paša vērtībām. Vēlēsies atbrīvoties no visa liekā savā dzīvē, un droši to arī dari – daudzas lietas, kas tevi tracina, tev visticamāk arī nav nepieciešamas. Nebaidies, sastopoties ar šķēršļiem darbā – tev šonedēļ viss izdosies.

Svari

Svariem, kam mājās ir mazi bērni, nesen bijis ģimenes pieaugums vai kāzas, var būt sarežģīts laiks, bet tu ar visu tiksi galā. Galvenais, nebaidīties pieņemt lēmumus pašam, lai cik ļoti būtu bail no atbildības par tiem. Ikdienišķās klapatas darbā un mājās liks sapņot par aizbēgšanu. Ja neesi to vēl šovasar izdarījis, tad sāc plānot tālāku ceļojumu vai vismaz kārtīgu atvaļinājumu. Viss šonedēļ ieplānotais nākotnē īstenosies.

Skorpions

Mazāk ekspektāciju pret citiem, tavas prasības šonedēļ var sarežģīt attiecības ar apkārtējiem! Diplomātijas trūkums var kaitēt tavām attiecībām ar otro pusi, mācies apvaldīt savu ego un sadzirdēt otru. Pirms sastrādā muļķības darbā, ievelc dziļu elpu – lai cik ļoti kaitinātu priekšniecība vai kolēģi, no rupjības ieguvējs nebūs neviens, pieņem lēmumus gudri! Tev viss šonedēļ izdosies, ja iemācīsies uzklausīt citus.

Strēlnieks

Lai arī jutīsies enerģijas pilns, tērē spēkus uzmanīgi! Neuzņemies vairāk kā spēj paveikt, un centies nejaukties citu darīšanās. Tavai labajai gribai nebūs jēgpilna piepildījuma, fokusējies pats uz savu dzīvi un paveicamo. Tas, ko tu vari darīt, ir iedvesmot kolēģus ar savu piemēru. Mīlestībā draud risks atgrūst partneri ar savu valdonīgumu, tādēļ esi atvērtāks kompromisiem.

Mežāzis

Šī nedēļa piemērota, lai finišētu sen ievilkušos uzdevumus un atbrīvotu sev rokas un prātu nodarbēm, kas ļauj tev atslēgties. Šonedēļ baudīsi īpašu cieņu un apbrīnu no apkārtējiem, iespējams iegūt jaunus draugus un domubiedrus. Velti nedalītu uzmanību savam partnerim – nav piemērots laiks dažādām pārmaiņām, tā vietā mēģini izbaudīt to, kas tev jau ir!

Ūdensvīrs

Ūdensvīram šajā nedēļā gribēsies izlekt un izcelties, bet atceries to nedarīt uz citu rēķina. Tava impulsivitāte var nodarīt gauži kādam citam, tādēļ mazliet apdomā, pirms skrien ar galvu pa priekšu pakaļ katrai savai iedomai. Tava harizma palīdzēs tev iekarot profesionālas virsotnes, taču noteikti necenties to izmantot, lai sagādātu personīgu labumu sev vienai. Šonedēļ ļoti jāpiedomā par ģimeni un tuviniekiem, viņiem noderēs tavs atbalsts.

Zivis

Saglabā konstruktīvu pieeju pienākumiem, parādībām un attiecībām, kas tevi sadusmo. Ļauj citiem sev palīdzēt, un centies neaizbiedēt savus apkārtējos ar kašķīgumu. Sīkas domstarpības ģimenē un attiecībās gan netraucēs kopējai harmonijai, ja pievērsīsi šai jomai pietiekami uzmanības. Darbā šonedēļ virzītājspēks būs sadarbības, nevis sacensības gars.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...