Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Noderīgi knifi drēbju skapja kārtošanai bez stresa

Drēbju skapja kārtošana bez stresa(Image by 3220633 from Pixabay)

Drēbju skapja kārtošana bez stresa(Image by 3220633 from Pixabay)

Drēbju skapja revīzija dubulto labsajūtu, īpaši, kad tā ir pabeigta un skapis izskatās tieši tā, kā vēlamies. Bet līdz tam šim darbam ir īpaši jāsagatavojas, jo tas ir ne tikai laikietilpīgs, bet reizēm pat stresa pilns process. Kā to paveikt viegli un pozitīvā gaisotnē? Lūk, ieteikumi.

Nesteidzies!

Apģērbs ir iedvesmas un emociju avots, tāpēc aicinām ieplānot skapja revīzijai vismaz pusi dienas. Ja vajadzēs ņemt pauzi (un tas tā būs!), nebūs jāuztraucas, ka nepaspēsi uzdevumu paveikt laikā.

Iztukšo skapi

Jā, tieši tas palīdz vislabāk - izņem visas drēbes, kas glabājas skapī, plauktā vai kastē, un fiziski notīri pašu mēbeli un telpu ap to. Vieglāk paveikt uzdevumu, ja izņemtās drēbes saliec gultā, kur naktī guli. Ir lielāka iespēja, ka kārtošanu pabeigsi līdz naktsmieram.

Neizmet, bet ziedo!

Lai gan labdarība prasa nopietnu attieksmi, laiku un citus resursus, tomēr izpētīts, ka gandarījums dod vairāk pozitīvā nekā nogurums, ziedojumu organizējot. Eksperti iesaka neuztraukties par to, vai un kā tiks atrasts cilvēks, kam tavas drēbes var noderēt. Vienkārši izvēlies organizāciju, kas liekas simpātiska un pieņem apģērbu, un tā paveiks savu labo darbu profesionāli.

Runā ar sevi godīgi

Mierīgi un nesteidzoties uzdod sev jautājumus par katru no tērpiem, par ko rodas šaubas - paturēt vai dot projām. Populārākie ir jautājumi "Kad to pēdējo reizi uzvilku?", "Vai man ir citi apģērba elementi, ar ko varu izveidot modernu ansambli?" un "Vai varu to uzvilkt šajā brīdī, tas man der un nav jāpielabo?".

Vismīļākos apģērbus paturi!

Mums katram ir viens vai vairāki tērpi vai apģērba gabali, kas saistās ar mīļām atmiņām, nozīmīgiem pagātnes notikumiem vai pasakainām emocijām. To esamība ir daudz svarīgāka par pielietojamību. Pavasarī šos tērpus var iztīrīt, atsvaidzināt, salabot un noskaidrot, kā skaisti, pareizi un saudzīgi tos uzglabāt. Rūpes par nozīmīgo apģērba gabalu palielinās gandarījuma sajūtu un prieku par labi padarītu darbu.

Uztaisi fotosesiju

Ja ir daudz laika un enerģijas, eksperti iesaka visus apģērbus arī uzmērīt un pat nofotografēt dažādās kombinācijās, saglabājot attēlus kādā no noderīgām lietotnēm vai viedierīču galerijās. Tas vēlāk atvieglos iepirkšanos un palīdzēs reizēm iedvesmoties tērpa izvēlei, kad būsi aizgulējusies vai nevēlēsies veltīt laiku domām, ko īsti šodien lai uzvelk.

Izvēlies pozitīvos drēbju kārtošanas palīgus

Izvēlies to, kas tev rada labas emocijas, kamēr tu kārto savu drēbju skapi. Ja tas ir cilvēks, uzaicini palīdzēt un noorganizē patīkamu kopā pavadāmo laiku. Ja tas ir kāds dzēriens vai ēdiens, mūzika, raidieraksts vai nodarbe, ko vari apvienot ar tērpu revīziju, izvēlies to un izbaudi pasākumu. Apzināti palielini laimes hormonu rašanās iespējamību un dubulto prieku par ieplānoto procesu un tā rezultātu!

Iedvesmojies!

Izmanto internetu un pameklē slavenību stilu vai dažādus tērpu ansambļus, meklējot pēc savu labāko apģērbu atslēgvārdiem. Saglabā labākos atradumus vai izveido sarakstu, ja tev trūkst kāda no atrastā tērpu ansambļa elementiem. Varēsi to izmantot, kad vēlēsies iegādāties trūkstošos elementus.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...