Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olga Kambala turpina uzlabot dibena formu

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Fitnesa un skaistumkopšanas procedūru entuziaste Olga Kambala pašmāju šova “Slavenības. Bez filtra” jaunajā sezonā ar jaunu. Vēl lielāku sparu ir ķērusies pie sava izskata uzlabošanas. Kamēr uz deguna ķirurģisko pārveidi Turcijas klīnikā vēl mazliet jāpagaida, daiļavas uzmanības centrā ir nonācis dibens. Vienā no pēdējām šova epizodēm, guļot uz masāžas galda, Olga bez kautrēšanās atzīst, ka ar šo savu ķermeņa daļu ļoti lepojas. Viņa uzskata, ka panākumu pamatā ir stingra diēta un nopietni treniņi sporta zālē četras reizes nedēļā. Taču arī par masāžām un citām skaistumkopšanas procedūrām viņa neaizmirst un arī citām sievietēm iesaka sevi ar tām regulāri palutināt.

Dibena uzlabošanas plāns šoreiz sastāv no trim daļām. Pretcelulīta masāžas kurss, kura norisi var vērot šajā video, izraisa Olgā ļoti patīkamas sajūtas un visdrīzāk dos arī labu rezultātu. Vēl plānā ir īpašas filleru injekcijas delikātajā ķermeņa zonā – Latvijā vēl maz izplatīta metode, kuru perfektu apaļumu veidošanai pirms sacensībām izmantojot daudzas fitnesa modeles visā pasaulē.

Procedūras noslēgumā kosmētiķe piedāvā Olgai pamēģināt tā saukto “sliņķu treniņu”, kad tu tikai guli uz procedūru galda, bet visu “darbiņu” tavā vietā paveic ķermenim piestiprinātie aparāti. Vai tas patiešām ir tik vienkārši un viegli, kā daudziem šķiet ? Labi trenēto Olgu gaida pārsteigums!

Olga Kambala veic dibena filleru injekcijas

Olga Kambala nolēmusi ķirurģiski pārveidot izskatu

Olga dižojas ar īpaši ekskluzīvām kurpēm


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...