Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties tulkošanas biroju?

Pexels.com

Pexels.com

Tulkošanas pakalpojumi mūsdienās ir ļoti pieprasīti gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, tāpēc arī piedāvājums tulkošanas nozarē ir tik plašs. Ja tas ir viegls materiāls, piemēram, maza uzņēmuma ēdienkarte, tulkojumu var uzticēt kādai privātpersonai (piemēram, studentam, kurš šādi piepelnās). Savukārt gariem, sarežģītiem un svarīgiem dokumentiem ir jāizvēlas tulkošanas birojs, kurš nodrošinās profesionālu augstas kvalitātes tulkojumu. Kā tādu izvēlēties?

Pārliecinies par tulkošanas darbu kvalitāti

Izpēti noskatīto tulkošanas biroju: kādus pakalpojumus tas sniedz, cik valodās tas nodrošina tulkošanu, vai tas piedāvā iztulkot sarežģītus tekstus ar nozares terminiem, vai piedāvā notariāli apstiprinātu tulkojumu, utt. Par kvalitāti var liecināt iztulkoto darbu apjoms, sadarbība ar vārdnīcu veidotājiem un izdevējiem, un, protams, iegūtie sertifikāti.

Pievērs uzmanību tulkošanas biroja pieredzei

Par tulkošanas biroja pieredzi liecinās iepriekš iztulkotie darbi, sadarbības partneri un paši tulki. Tulkošanas biroji lepojas ar savu tulku profesionalitāti un pieredzi, tāpēc nereti uzskaita arī tulku lielākos veikumus. Ja tulkošanas birojs spēj iztulkot pat tehniskās dokumentācijas darbus, tā ir laba zīme.

Noskaidro, cik tulkošana izmaksās

Izvēloties lētu tulkošanas pakalpojuma sniedzēju, Tu riskē ar materiāla kvalitāti, tāpēc pirms tam veic nelielu aptauju un salīdzini cenas. Profesionāla tulkošanas biroja pakalpojumi nebūs lētākie, jo tiem ir svarīga darba kvalitāte un viņi apzinās tā nozīmīgums. Ilgtermiņā ir vērts palikt pie viena tulkošanas biroja, jo parasti tie patstāvīgajiem klientiem piedāvā atlaides.

Lūk, kāpēc izvēlēties tulkošanas biroju “Inlex Agency”

Ja Tev ir nepieciešami tulkošanas pakalpojumi, iesakām izvēlēties zvērinātu tulku biroju “Inlex Agency”. Kāpēc? Lūk, vairāki iemesli:

  • “Inlex Agency” nodrošina visdažādāko nozaru dokumentācijas tulkošanu, t.sk. arī juridiskos, finanšu, grāmatvedības, tehniskos, ar medicīnu saistītos un citu specifisku darbības nozaru tulkojumus;
  • Tulkošana tiek veikta 48 valodās;
  • Šim uzņēmumam ir ISO 9001:2015 kvalitātes sertifikāts;
  • Uzņēmumam ir lielā pieredze sadarbībai ar dažādām Eiropas institūcijām, kam pārtulkots vairāk nekā 70.000 lpp.
  • Tas nodrošina ne tikai rakstveida tulkošanu, bet arī mutisko tulkošanu (secīgo/konsekutīvo tulkošanu, sinhrono tulkošanu un mutisko tulkošanu no lapas) ;
  • Tulkojumu iegūsi maksimāli ātrā laikā arī tad, ja tam ir nepieciešams notariāls apstiprinājums;
  • Veiktos tulkojumus uzņēmums saglabā 1 gadu un šī gada laikā bez maksas ir iespējams saņemt jau iztulkoto materiālu atkārtoti, ja tas nepieciešams.

Vēlies pieteikt tulkošanai materiālu attālināti? “Inlex Agency” piedāvā online pasūtījumu platformu, kurā vari nosūtīt materiālu tulkošanai jau tagad. Tāpat vari sazināties ar uzņēmumu, ja Tev ir radušies jautājumi par tulkošanu, izmaksām, notariālajiem pakalpojumiem. Tulku birojs nekavējoties sniegs atbildes visā darba dienas garumā no plkst.9.00 līdz 20.00.