Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saderības horoskops Vēzim

Saderības horoskops Vēzim. Photo by Ben White on Unsplash

Saderības horoskops Vēzim. Photo by Ben White on Unsplash

No 21.jūnija līdz 22.jūlijam dzimšanas dienas svin Vēža zīmē dzimušie. Ar ko Vēzim būs vislabākā saderība gan romantiskā, gan citās jomās?

Vēzim piemērotākie partneri

Vislabākā savienība ir Vēzis un Zivs. Šīm Ūdens zīmēm saskan lieliski – gan garīgā, gan fiziskā ziņā. Abi šie partneri ir apveltīti ar spēcīgu iztēli, ļoti romantiski sapņotāji un viņiem ir daudz kas kopīgs apspriežams.

Spēcīga saikne Vēzim ir ar Skorpionu, jo abi dzimuši Ūdens stihijā, tāpēc dzīvē vadās pēc savām emocijām un intuīcijas. Abi ir uzticīgi viens otram, saskanīga ir arī intīmā dzīve. Šī var izvērsties par patiesi lielisku savienību.

Vēža laulības dzīve būs laimīga kopā ar Vērsi, Skorpionu vai Zivi. Vēzi ar Vērsi, protams, saistīs ģimene. Viņiem būs svarīgi pēc nogurdinoša darba kopīgi ieturēt maltīti un pārrunāt dienas notikumus. Vēzis veltīs sevi tikai Vērsim, tāpēc izpaliks Vērša greizsirdības izpausmes. Vienīgais, par ko abiem būtu jāuztraucas, tā ir ieslīgšana dzīves ikdienā un garlaicībā, jo abi ir ļoti piezemēti savās prasībās pret dzīvi un partneri – galvenais ir ģimeniskums un mājīgums.

Seksuālas attiecības Vēzim vislabāk veidot ar sava paša zīmi, Svariem vai Ūdensvīru, taču jārēķinās, ka ilgtermiņa attiecībām vajadzēs vairāk ieguldījumu kā ar Skorpioniem un Zivīm.

Draudzības un sadarbības horoskops

Ja tic, ka draudzība starp vīrieti un sievieti var pastāvēt, tad Vēzis ir tam dzīvs pierādījums! Vēža vīrietim vislabākā draudzība izveidosies ar Skorpiona sievieti. Bet Vēža sievietēm ieteicamāk draudzēties ar Vērsi, Jaunavu, Skorpionu vai Zivi.

Darbā Vēzim ļoti labi saskanēs ar Vērsi, Jaunavu, Mežāzi.


Lasi arī:

Šīs pazīmes raksturo tipisku Vēzi... Uzzini, kuras tās ir!

Kā savaldzināt vīrieti, kura horoskopa zīme ir vēzis?

Kā savaldzināt sievieti, kuras horoskopa zīme ir vēzis?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...