Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Šajā nedēļas nogalē Citadele klientiem nebūs pieejami maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē

Maksājumi mobilajā lietotnē, Photo by Adrianna Calvo from Pexels

Maksājumi mobilajā lietotnē, Photo by Adrianna Calvo from Pexels

Lai turpinātu modernizēt un būtiski uzlabot Citadeles IT sistēmas, ieliekot stabilus pamatus turpmākajai digitālo pakalpojumu attīstībai, šajā nedēļas nogalē - no 14.augusta līdz 15.augusta plkst. 12.00 - klientiem nebūs pieejami maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē, informē AS “Citadele banka” Korporatīvās komunikācijas vadītāja Kristīne Mennika.

Laicīgi jāveic norēķini!

Citadele aicina klientus norēķinus veikt šodien līdz plkst. 17.00, kā arī iepazīties ar bankas sagatavoto pārskatu par pakalpojumu pieejamību uzlabojumu laikā.

No 14.augusta plkst. 00.00 līdz 15.augusta plkst. 12.00 klientiem nebūs pieejami maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē.

Filiāles strādās saskaņā ar darba laiku, taču arī tajās nevarēs veikt maksājumus.

Paredzēts, ka maksājumu kartes un bankomāti strādās ierastajā režīmā.

Maksājumu kartes un bankomāti strādās

Jūsu ērtībām būs pieejami gan norēķini ar maksājumu kartēm, gan bankomātu pakalpojumi. Paredzēts, ka to darbība IT sistēmu uzlabojumu laikā netiks ietekmēta.

Uzlabojumu laikā nebūs pieejama pirkumu apmaksa e-veikalos ar internetbanku, taču būs iespēja veikt maksājumus ar karti, ievadot kartes datus.

Aicinām visus steidzamos maksājumus veikt savlaicīgi

Maksājumi starp klientu kontiem un uz citu banku kontiem šajā laikā nebūs pieejami, tostarp arī maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē. Ja klientam ir ikmēneša maksājums, kura termiņš ir 14. līdz 15.augusts, banka aicina veikt rēķina apmaksu savlaicīgi - līdz 13.augusta plkst. 17.00.

Zibmaksājumi norādītajā laika intervālā nebūs pieejami - šajā laikā netiks pieņemti ne ienākošie, ne izejošie zibmaksājumi.

Ienākošo maksājumu apstrāde tiks atjaunota no 15.augusta plkst. 12.00.

Internetbanka un mobilā lietotne

Gan mobilā lietotne, gan internetbanka klientiem būs pieejama, taču tajās nevarēs veikt maksājumus un noformēt kredītus. Arī citas funkcijas nebūs pieejamas vai būs ierobežotas.

Iespējams, ka uzlabojumu laikā veiktie karšu darījumi klientu kontos pilnīgi atspoguļosies pēc uzlabojumu pabeigšanas.

Tiešsaistes pakalpojumi

Tiešsaistes pakalpojumi, piemēram, attālinātā pieteikšanās mājokļa kredītam, būs pieejami, tomēr pieteikumi tiks izskatīti pēc uzlabojumu veikšanas.

Citadeles Biznesa portāls uzlabojumu laikā nebūs pieejams.

Filiāles un attālinātā klientu apkalpošana

Lai sniegtu konsultācijas un atbildētu uz klientu jautājumiem, filiāles tirdzniecības centros būs atvērtas savā ierastajā darba laikā, tomēr darbības ar bankas sistēmām (maksājumi, kontu atvēršana un citas) nebūs pieejamas līdz uzlabojumu procesa beigām.

Uzlabojumu laikā attālinātā apkalpošana zvanu centrā būs pieejama visu diennakti, lai palīdzētu klientiem risināt jebkuras neskaidrības.

Jautājumu un neskaidrības gadījumos Citadeles klienti ir aicināti sazināties ar mums jebkurā sev ērtajā kanālā - mobilās lietotnes čatā, internetbankas sarakstē, e-pastā info@citadele.lv vai zvanot uz 67010000.

Atgādinām, ka banka nekad nezvanīs, nesūtīs SMS vai e-pastus ar lūgumu klientiem ievadīt vārdus, paroles, kodus vai citu personīgu informāciju.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...