Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Samanta Tīna uz Titikakas ezera piedzīvo emocionālu krīzi, jo nav siltā ūdens

Samanta Tīna, 1188 Play ekrānšāviņš

Samanta Tīna, 1188 Play ekrānšāviņš

Fantastiskās inku zemes Peru latviešu apceļotāji no raidījuma “Četri uz koferiem” pēc grandiozās Maču Pikču pilsētas apmeklējuma nu ir nonākuši vēl vienā unikālā vietā – pie Titikakas kalnu ezera, kas slavens ar savām indiāņu cilšu apdzīvotajām peldošajām niedru salām. Komandas apmešanās paredzēta omulīgi tautiskā stilā iekārtotos eko namiņos ar pasakainu skatu uz ezeru. Ir pieejamas pat modernās civilizācijas labierīcības, tiesa gan, ar eko videi raksturīgām funkcionēšanas niansēm.

Ciešā kompānijā apceļojot tādas augstkalnu zemes kā Peru ir jārēķinās arī ar ne tik patīkamām blaknēm – papildus nogurumu, zemāku komforta līmeni un privātas telpas esamību, nekā ikdienā pierasts. Laikam Samantai Tīnai tā visa ir bijis par daudz, un karstā ūdens iztrūkums numuriņa dušā kļūst par pēdējo pilienu, kas noved līdz psiholoģiskai krīzei ar asaru plūdiem.

Iemesls situācijai ar karsto ūdeni izrādās pavisam vienkāršs – eko namiņu sildītājus darbina saules enerģijas paneļi, un, tā kā vēl ir agrs rīts, ūdens nav paspējis uzsilt. Laurim Reinikam paveicies vairāk – viņa namiņa dušā siltais ūdens vēl ir saglabājies, tādēļ viņš mēģina draudzeni mierināt, laipni piedāvājot nomazgāties tur.

Sākotnēji skatuves dīva joprojām ir neomā un piedāvājumu noraida, taču, kā viss galu galā atrisinājās, uzzināsit, noskatoties video!

Skatieties arī:

"Četri uz koferiem" viesojas satriecošajā Maču Pikču

Lauris Reiniks pirmo reizi pagaršo kokas lapas

Samanta Tīna nespēj noskatīties, kā pārējie notiesā jūras cūciņas cepeti


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...