Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Satiksmes ierobežojumi Rīgā svētku laikā

Satiksme, Photo by Nabeel Syed on Unsplash

Satiksme, Photo by Nabeel Syed on Unsplash

NBS svētku sveiciena laikā un NATO ārlietu ministru sanāksmes laikā ierobežos satiksmi, ziņo Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Satiksmes ierobežojumi NBS svētku sveiciena laikā

Saistībā ar Nacionālo bruņoto spēku sveicienu valsts svētkos, kas tiks pārraidīts medijos tiešraidē, 18. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 tiks slēgta gājēju, velosipēdistu un elektroskrejriteņu kustība uz AB dambja, bet no plkst. 13.00 līdz plkst. 13.30 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta gājēju, velosipēdistu, elektroskrejriteņu kustība un transportlīdzekļu satiksme Aspazijas bulvārī un Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī pie Brīvības laukuma, kā arī Brīvības laukumā.

Satiksmes ierobežojumi NATO ārlietu ministru sanāksmes laikā

Sakarā ar NATO ārlietu ministru sanāksmes norisi Rīgā, tiks slēgta satiksme un aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana pie ēkas Krasta ielā 60.

No 19. novembra plkst. 18.00 līdz 2. decembra plkst. 17.00 pie ēkas Krasta ielā 60, kā arī piebraucamajos un apbraucamajos ceļos, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm, kuras izsniedzis Valsts Drošības dienests) Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Savukārt transportlīdzekļu satiksme tiks slēgta no 20. novembra plkst. 18.00 līdz 2. decembra plkst. 17.00.

Sabiedriskā transporta un gājēju satiksme pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...