Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis: "Mēs neesam antiseksisti"

Uģis Kuģis ar sievu Lindu un dēlu Tamalu, publicitātes foto

Uģis Kuģis ar sievu Lindu un dēlu Tamalu, publicitātes foto

Lai krišnaīti ieņemtu bērnu, ir ilgstoši jāskaita īpašas lūgšanas, jālūdz svētība no apkārtējiem, kā arī jāsaklāj pati bērna ieņemšanas gulta, kurā notiks rituāls. "Bērna ieņemšanas aktā sieva nosēdīsies priekšā un vīrs būs aiz viņas, skaitot mantras un pieskaroties sievietes orgāniem, svētot ķermeni, lai tas tiktu pieņemts. Visa procesa laikā jādomā par seksuālo aktu un vēl jāskaita lūgšanas, kas nav tavā valodā. Tā ir interesanta pieredze. Ar Tamalu mēs nemaz nepaspējām tik daudz izdarīt, jo sanāca jau ar otro reizi,"360TV šovā "Ģimene burkā" stāsta Uģis Kuģis.

Attiecību konsultants un viņa sieva Linda saskaņā ar vēdiskajām tradīcijām grib bērnu ieņemt apzināti, lai piesaistītu īpaši dievbijīgu, kārtīgu un viedu dvēselīti. "Ko mūsu kultūrā nozīmē sekss? Pavairot cilvēci. Lai radītu pēcnācējus, kas kalpo Dievam, nevis "sex, drugs & rock'n'roll". Ja bērns tiek ieņemts apzināti, viņš tiek pasaukts un gaidīts," tā Uģis. Abi atzina, ka visvairāk gribētos ieņemt meitiņu. Kuģu pāris stāsta, ka nav jau arī tā, ka rituālu nav paredzēts izbaudīt - citādāk jau vīrietis nemaz nebeigtu: "Mēs neesam antiseksisti."

Vairāk par krišnaītu ģimenes uzskatiem par bērniem meklē 1188 Play!

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...