Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Zibenīgi ātri kravu pārvadājumi Latvija - Polija - Latvija: vai tas ir iespējams?

Kravu pārvadājumi uz Poliju, Photo by Kendall Henderson on Unsplash

Vai iespējams pasūtīt paciņu no Polijas un saņemt to jau tajā pat dienā? Jā, atbild loģistikas pakalpojumu sniedzējs, "Raben Group" grupas uzņēmums "Raben Latvia" un uzsāk regulārus starptautiskos kravu pārvadājumus uz Poliju, nodrošinot iespēju regulāri nosūtīt un saņemt kravas, sūtījumus, pakas no Polijas, vai nosūtīt kravas uz Poliju. Transportēšana maršrutā Polija - Latvija - Polija notiek katru dienu un, izmantojot šos kravu pārvadājumus, zini, ka tavs sūtījums ir drošās rokās.

"Raben Latvia" uzņēmumi un noliktavas atrodas 13 Eiropas valstīs: Čehijas Republikā, Igaunijā, Nīderlandē, Vācijā, Lietuvā, Latvijā, Polijā, Slovākijā, Ukrainā, Ungārijā, Rumānija, Itālija un Bulgārija. Uzņēmums jau daudzus gadus nodarbojas ar iekšzemes kombinētajiem pārvadājumiem, nodrošinot sūtījumu pārvadāšana, sākot no atsevišķām kastēm līdz pat smagajam kravas transportam uz visām Eiropas valstīm. Tiek nodrošināta arī preču piegāde no jebkuras vietas Polijā uz visām Eiropas valstīm, turklāt rekord īsā laikā, jo uzņēmums atradīs īsāko piegādes laiku. Sazinies ar uzņēmumu sales.riga@raben-group.com vai tel: 67388588 un piesaki savu sūtījumu.

Uzņēmums arī attīstījis bezkontakta piegādes sistēmu, par kuru vari izlasīt šajā rakstā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...