Sign description

Pirmās dekādes Vērša zīmē dzimušo raksturojums. Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 21. aprīļa līdz 30. aprīlim, skaitās pirmās dekādes Vērši. Pirmajā dekādē dzimušie Vērši ir pretrunu pilni, viņu ārējais tēls bieži vien ir maldinošs. Patiesībā viņi ir labāki nekā izliekas. Šie Vērši vienmēr gatavi palīdzēt nelaimē nonākušam un spēj novērst nelaimi jau ar savu klātbūtni vien. Pats Vērsis īstu laimi atrod tikai saskanīgā laulības dzīvē. Tomēr gadās, ka bieži vien viņš pārcenšas, būdams pārāk izpalīdzīgs, pretim nākošs un ieinteresēts par visu, kas skar partnera dzīvi, reizēm kļūdams pat uzmācīgs. Ir ļoti praktisks, var nodarboties ar biznesu, sadzīves labiekārtošanu, taisnības meklējumiem. Daži šajā dekādē dzimušie kļūst par patiesiem ģēnijiem. Otrās dekādes Vērša zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 1. līdz 10. maijam, skaitās otrās dekādes Vērši. Šie Vērša tipa cilvēki ir diametrāli pretējas personības, kas nepazīst vidusceļa un krīt galējībās. Bieži vien viņiem pietrūkst uzņēmības, neatlaidības, uznāk melanholijas brīži. Sabiedrībā šī tipa cilvēki ir iecienīti, jo prot pielāgoties, bet tikai līdz brīdim, kamēr tas ir viņiem izdevīgi vai arī viņi panāk savu. Varētu būt liela popularitāte pie pretējā dzimuma, bet sakari nepastāvīgi. Trešās dekādes Vēršu raksturojums Tie Vērši, kas dzimuši laikā no 11. līdz 20. maijam, skaitās trešās dekādes Vērši. Šī tipa cilvēkiem piemīt liels gribasspēks, viņi var gūt dzīvē lielus panākumus. Jāmācās pievērsties svarīgākajam, jo padodas daudz kas. Ir uzcītīgi, uzticīgi, prot attīstīt jebkuras nepieciešamās īpašības, lai veiktu konkrēto uzdevumu. Nav nekā tāda, ko viņi nevarētu sasniegt, ja vien vēlētos. Dzīvē lēnām, bet neatlaidīgi kāpj uz augšu. Mīlā viņiem nepieciešams saprotošs, līdzvērtīgs partneris, pelēcību sev blakus viņi necietīs.

Work

Jaunībā Vērši daudz domā par savas profesijas izvēli. Viņi grib būt pārliecināti, ka viss izdosies kā nākas, un viņi cer uz labu peļņu. Iespējams, viņi diezgan bieži mainīs darbu, kamēr atradīs stabilu vietu. Vēršiem ļoti svarīgi, lai katrs sīkums atbilstu viņu vajadzībām. Viņi pat neiebilst pret nelielu rutīnu vai atkārtošanos. Pieturas pie noteikumiem un mīl slavu. Jau no Bībeles laikiem Vērša zīme asociējas ar bagātību, naudu, kuru Vērši pievelk. Parasti Vēršiem ir skaisti veidotas rokas, tāpēc nereti rakstnieki - Vērši labāk raksta ar pildspalvu nekā ar rakstāmmašīnu, bet, ja dara to, tad tikai paši, neuzticoties nevienam. Vērša sievietes jebkurā darbā ir īsts atradums, jo viņas ir grūti izsist no līdzsvara. Savukārt krīzes situācijās viņas vienmēr pratīs reaģēt mierīgi un pareizi. Ja darbā jūsu partneris vai priekšnieks ir Vērsis, tad ielāgojiet vienu zelta noteikumu: nekad nepārbaudiet viņa pacietību, pat ja jums šķiet, ka tai nav robežu. Darbā savu vietu atradis Vērsis reti kad dzīvē ko grozīs, it īpaši, ja darbs ir perspektīvs. Pēc laba darba Vērsim ir svarīgi tikt pie pamatīgas un mierīgas atpūtas. Vērši var strādāt par vadošiem darbiniekiem, rakstniekiem, fermeriem, pavāriem, arhitektiem, māksliniekiem, pedagogiem, ekonomistiem, biologiem. Kas interesanti, kaut arī Vērsis ir cīnītājs par taisnību, tomēr politika viņam ir sveša un neinteresē.​

Children

Arī mazais Vērsēns līdzīgi Aunam parāda savu raksturiņu jau neilgi pēc piedzimšanas. Vērša dabu ir grūti noslēpt. Taču tas nenozīmē, ka Vērsītis būtu gatavais briesmonis. Tieši pretēji, viņš ir mīļš un pat mierīgs bērniņš. Gan līdz tam brīdim, kamēr viņu nesāk iespaidot. Vairāk par visu viņš mīl mieru un nevēlas, lai viņam aizrāda. Nevajag aizmirst, ka Vērša raksturīgākās īpašības ir spītība un stūrgalvība. Tomēr nevar noliegt, ka viņam ir arī tādas labas īpašības kā pacietība un izturība. Ja cits bērns jau būs atmetis ar roku kādai grūtai iecerei, tad Vērsis gan panāks savu. Tā kā šim bērnam ir talants uz humanitārām zinībām ( kas gan atklājas tikai skolas laikā ), tad iespējams, ka viņš jau agri sāks lasīt vai pat sacerēs kādu dzejolīti. Vērša bērni agri nobriest, ir diezgan gudri, un nereti tas pamudina viņu vecākus publiski palepoties ar savām atvasītēm. Tas Vērsim nepatiks, un nekādu «koncertu» no viņa jūs nesagaidīsiet. Atcerieties, ka viņš nemīl pavēles, daudz vairāk panāksiet ar maigumu un laipnību. Ja ko vēlaties, palūdziet! Vērsim nepieciešama mīlestība un miers. Skolas gaitas īpašas problēmas Vērsītim un viņa vecākiem nesagādās. Arī ar skolotājiem konflikti nav gaidāmi. Viens gan – tā kā Vērsis ir taisnības mīlētājs, tad necietīs, ja viņam vai kādam citam tiks nepelnīti nodarīts pāri. Viņš aizstāvēsies un nereti pats cietīs no tā. Pusaudža gados atklāsies, ka Vērsis ir lielisks viesu uzņēmējs, un ciemiņi viņa mājā nebūs retums. Savu vecāku mājokli viņš nesteigsies pamest, vismaz kamēr nebūs izveidojis pats sev stabilu pamatu zem kājām. Pārejas vecums Vērsim notiek samērā viegli, interese par pretējo dzimumu parādās diezgan vēlu. Bet, ja viņš iemīlas, tad pamatīgi, jo Vērsis jau visu dara pamatīgi. Vērsi ir grūti izsist no līdzsvara, bet kaitināt to nav ieteicams.

Marriage

Veneras bērns Vērsis jaunībā ir visai pievilcīgs un līdz ar to zina savu vērtību. Viņam var būt daudz romānu, bet tie tomēr balstīti uz jūtām. Faktiski jau laulība Vērsim ir ļoti nozīmīga. Ja jūsu laulātā draudzene dzimusi Vērša zīmē, jūs esat laimes luteklis, jo viņa ir tas vienīgais gadījums, kad vienas sievietes tēlā jūs varat iegūt uzreiz gan sievu, gan mīļāko. Viņa būs arī laba mājasmāte, bet pretī prasīs pilnīgu uzticību. Arī Vērša vīrieši ir ideāli vīri – uzticīgi, labsirdīgi, saimnieciski un kaislīgi. Vienīgā problēma – viņi ir ļoti greizsirdīgi.​

Health

Vērsis ķermenī valda pār kaklu un rīkli, tie viņam arī visvairāk jāsargā. Vērsis reti kad sūdzas par savu veselību, un apkārtējie var nezināt, ka viņš ir ļoti smagi slims. Viņš sāpes pacieš bez vaimanām. Arī Vērsis līdzīgi Aunam mīl pats cīnīties ar slimībām, ilgi vilcinās, līdz dodas pie ārsta. Tomēr, nonācis tā rokās, izpildīs visus norādījumus precīzi, bez iebildumiem. Vērsis ir pacietīgs un paklausīgs pacients. Veselība viņam ir pat stiprāka nekā Aunam. Bet pēc izskata arī Vērsis ir labi veidots, bet nedaudz tendēts uz apaļumu. Sievietes parasti izceļas ar stipriem, kupliem matiem. Vērsis dzīvē izceļas ar pārmērībām – daudz strādā, tad tikpat plaši atpūšas. Viņš dzīvē vadās pēc principa – visu vai neko! Tāpēc arī mēdz sev neko neatteikt, daudz dzer, pīpē un veido neskaitāmus mīlas sakarus. Tas viss, protams, atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz Vērša veselību. Lielākā daļa viņa slimību tieši ir saistītas ar pārmērībām. Tāpat Vērsim raksturīgas depresijas, skumīgs garastāvoklis. Pēc dabas viņš ir pesimists. Starp citu, viņš lieliski pats varētu kontrolēt savu veselību, pat neļaut sev saslimt vai, tieši otrādi, – neļaut izveseļoties. Galvenokārt Vērsis mēdz slimot ar hepatītu, tuklumu, diabētu, kakla sāpēm, smadzeņu iekaisumiem, nervu slimībām, alerģijām, pārslodzes izraisītām slimībām, šizofrēniju, depresiju. Viena no vājākajām vietām Vērša ķermenī ir kakls. Viņiem būtu ieteicams nēsāt siltu šalli pat vasarā un regulāri pārbaudīties pie ārsta. Izvairieties no aukstiem dzērieniem un saaukstēšanās, turiet kājas siltumā, nesēdiet caurvējos! Vērsim ļoti svarīgi labi izgulēties un pēc darba atpūsties pie dabas. Daudzi Vērši mīl smēķēt un nespēj atradināties no šī nelāgā paraduma. Starp Vērša zīmes pārstāvjiem sastopams visvairāk homoseksuālistu. Tā kā Vērša pretējā zīme ir Skorpions, tad arī tā atstājusi zināmu iespaidu uz viņu, diemžēl šoreiz negatīvu – Vērsim iespējamas dzimumorgānu saslimšanas, īpaši jau Vēršu sievietēm.

Menu

Lai saglabātu veselību, viņam barība lēni un pamatīgi jāsakošļā un jāēd vairāk dārzeņu - bietes, burkāni, kartupeļi, ziedkāposti. Ļoti noderīgas ir jūras zivis un jūras kāposti. No augļiem priekšroka dodama cidonijām, persikiem, plūmēm. Tējai var pievienot brūklenāju lapu un kumelīšu uzlējumu. Kafija jālieto minimāli. Retumis var ēst liesu gaļu. Der skābeņu zupa, kārumam - zemeņu un aveņu ievārījums.

Compatibility

Jā Vērša vīrieši, tā arī Vērša sievietes vislabāk sader ar Jaunavām, Mežāžiem un Vēžiem. Vērša savienībā ar Jaunavu abi partneri ir ļoti praktiski. Domstarpības finansiālajā jomā nav gaidāmas. Vērsim patīk būt uzmanības centrā, bet Jaunavai savukārt patīk apčubināt savu izredzēto. Tāpat abiem ir svarīga ģimenes dzīve. Vienīgi Jaunavai vajadzētu piebremzēt savu kritiku, jo Vērsis to necieš. Abi bieži būs aizņemti darbā, tāpēc nepārmetīs viens otram brīvā laika trūkumu. Ja abiem netrūks pacietības, tad šī savienība būs ļoti veiksmīga. Attiecībās Vērsis - Mežāzis valdīs harmonija un sapratne. Šo pārīti gaida rāma un saskanīga kopdzīve. Viņus tuvinās garīgā pasaule un tas, ka abi tiecas pēc stabilas un laimīgas ģimenes dzīves. Vērsim jācenšas atvieglot Mežāža iespējamās raizes, bet Mežāzim jārūpējas, lai Vērsītis nenoraujas no valga. Vērsi ar Vēzi vieno vēlme pēc kopīga ģimenes pavarda, mīlestība uz bērniem. Viņi daudz laika veltīs, lai savu māju pārvērstu par omulīgu ligzdiņu, kur patverties grūtos brīžos. Ar Vērša atbalstu Vēzis var taisīt veiksmīgu karjeru. Šī savienība kļūst veiksmīgāka dienu no dienas, abiem partneriem pielāgojoties viens otram. Viens gan ir jāielāgo, Vērsis nedrīkst uzspiest Vēzim intīmas attiecības, ja otrs to nevēlas.