Sign description

Pirmās dekādes Strēlnieku raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 23. novembra līdz 2. decembrim, skaitās pirmās dekādes Strēlnieki. Šajā laikā dzimst spēcīgi cilvēki, kas apveltīti ar praktiskumu. Dzīvē var traucēt pārliekais prasīgums pret citiem cilvēkiem. Varētu būt grūti veidot harmoniskas attiecības ar līdzcilvēkiem, sevišķi vēlākos gados, kad paša ambīcijas tikai augs. Vieglāk sapratīsies ar svešiem nekā savējiem, jo pret tuviniekiem un draugiem būs prasīgāks. Šis Strēlnieka tips varētu būt ļoti pārsteidzīgs, viņa rīcība impulsīva, spontāna. Visu grib panākt pārāk ātri, tāpēc nereti riskēs. Dzīvē iespējamas grūtības, šķēršļi, bet tas viņu nesarūgtinās, drīzāk pretēji – viņš labprāt cīnīsies ar vējdzirnavām. Varētu būt daudzpusīgs cilvēks, jo pirmās dekādes Strēlnieks ir zinātkārs, dabas mīļotājs, ceļotājs, labprāt paplašina savu redzesloku. Otrās dekādes Strēlnieku raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 3. decembra - 12. decembrim, skaitās otrās dekādes Strēlnieki. Otrās dekādes Strēlnieki ir nevadāmi, trauksmaini cilvēki. Viņi ir ļoti emocionāli, enerģiski un varētu dzīvē daudz sasniegt, ja vien ievirzītu savus spēkus pareizā gultnē. Smagi pārdzīvo neveiksmes, piemīt spēja ietekmēt, pārliecināt apkārtējos. Varētu būt sabiedrībā mīlēti un populāri, ja vien vairāk rēķinātos ar citiem cilvēkiem. Šīs dekādes pārstāvji gūst panākumus, smagi strādājot, pārvarot dažādus šķēršļus un sava darba augļus bauda tikai vecumdienās. Jāmācās pareizi izvērtēt savas spējas, jākontrolē spītības un nevadāmības izpausmes. Trešās dekādes Strēlnieku raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 13. – 21. decembrim, skaitās trešās dekādes Strēlnieki. Trešās dekādes Strēlnieki ir trauksmaini, nevadāmi, emocionāli un enerģiski. Dzīvē var paveikt ļoti daudz, ja vien spēs sevi nedaudz apvaldīt un pareizi izmantot savus spēkus. Smagi pārdzīvo neveiksmes. Tomēr kopumā jāsaka, ka savu mērķi dzīvē tik un tā sasniegs.

Work

Strēlnieks visu dzīvi tiecas pēc zināšanām. Svarīgi, lai jau no mazām dienām viņam būtu pieejama laba bibliotēka un viņš saņemtu teicamu izglītību. Strēlnieks neatzīst rutīnu, negrib būt viduvējība, tāpēc labprāt sliecas ieņemt vadītāja posteni. Tomēr šeit iespējamas problēmas, jo Strēlnieks nemīl uzņemties atbildību. Tā kā Strēlnieks mīl brīvību, ceļojumus, tad viņš labprāt dodas komandējumos, kā arī cenšas savu darbu saistīt ar dabu, tās izpēti, bieži kļūstot par ģeogrāfu, ekologu, astronomu. Tā kā Strēlnieka saikne ar dabu ir spēcīga, tad jāsaka, ka viņš mīl arī visu dzīvo radību, tāpēc droši var izvēlēties sev veterinārārsta profesiju. Kaut arī Strēlnieks mīl neatkarību, tomēr viņam ieteicamāk darboties kolektīvā, ne vienatnē. Strēlnieks mīl daudz domāt un runāt par dzīvi, tāpēc šajā zīmē dzimušie kļūst par slaveniem filozofiem, lektoriem, pedagogiem. Starp Strēlniekiem sastopami arī mācītāji. Nenoliedzami, ka Strēlnieki ir kustīgi, dzīvespriecīgi, viņiem ir daudz enerģijas, tāpēc bieži vien jau no mazām dienām viņi tiek iesaistīti dažādās sporta sekcijās. Tik tiešām, arī sports ir tā joma, kurā Strēlnieks var izcelties. Strēlnieks vienmēr iestāsies par taisnību, tāpēc viņam piemērota tiesneša loma. Ar panākumiem var darboties politikā. Strēlniekam nav sveša arī izklaides joma, tāpēc no viņa var sanākt labs viesnīcas vai kazino īpašnieks. Diemžēl starp Strēlniekiem sastopami arī blēži. Finanšu jomā Strēlniekam ne pārāk veicas, jo viņam ir tieksme dzīvot komfortā, un nauda kā nāk, tā aiziet. Dzīvē iespējamas lielas neveiksmju joslas. Sievietes Strēlnieki var taisīt tikpat labu karjeru kā vīrieši. Strēlnieka zīmē dzimušie bez iepriekšminētām profesijām vēl sevi var pieteikt kā pavāri, tulki, reportieri, juristi, inženieri, sabiedriskie darbinieki. Reizēm Strēlnieks pārvērtē savas spējas, stāda pārāk augstus mērķus un tos nekad nesasniedz.

Children

Strēlnieka zīmē dzimušie bērniņi ir paklausīgi, jautri un smaidīgi. Vairāk par visu viņiem nepatīk vientulība. Viņu pasaules izdibināšana sākas jau ar pirmo smaidu. Viņi ir ļoti ziņkārīgi, gluži vai mazi kāpēcīši. Viņi ir īsti nemiera gariņi, un vecākiem vienmēr būs, ko darīt, ko pamācīt. Bērns labprāt saskatīs savos vecākos draugus, ne pieaugušos. Kaut arī viņš bieži pastrādā blēņas, tomēr vienmēr atzīstas grēkos, līdz ar to mīkstinot vecāku bardzību. Ar stingrām audzināšanas metodēm jūs tāpat neko nepanāksiet. Šo bērnu sirdis ir atklātas un atvērtas, tāpēc nemāniet viņu. Strēlniekam nepieciešama piemērota vide, kurā attīstīties. Tā kā viņš ir ļoti sportisks bērns, tad jau laikus padomājiet par sava bērna iesaistīšanu kādā pulciņā. Strēlnieks ir arī liels dabas mīļotājs un vājāko aizstāvis. Mācībās viņa sekmes ir teicamas, un viņš skolā iet labprātīgi. Viņš ir liels filozofs, tāpēc viņam bieži vien nepietiks ar skolotāja atbildēm. Te nu talkā var nākt vecāki, jo sarunas un diskusijas Strēlniekam nepieciešamas kā gaiss. Vecākiem būtu jārespektē bērna centieni pēc patstāvības, viņam nepieciešama personas brīvība. Neatsakiet, ja viņš lūdz jums kabatas naudu savām vajadzībām. Pusaudžu gados Strēlnieku varētu interesēt politika un sabiedrībā notiekošais. Viņš ir taisnības cīnītājs. Mīlestībā viņam nav raksturīgas romantiskas jūtas. Savā partnerī Strēlnieks daudz labprātāk redzētu draugu, ne kaislīgu mīļāko. Bet ļaujiet vien viņam pašaudīties, un Strēlnieks ne vienu reizi vien trāpīs, kur gribēs. Bieži Strēlnieka skats ir vērsts debesīs, un tāpēc viņš nemana, aiz kā aizķērušās viņa kājas. Tas varētu nozīmēt, ka viņa domas steidzas un viņš pats ne vienmēr spējīgs izsekot tām līdzi.

Marriage

Strēlnieks skaitās neprecēto zīme, jo viņš mazāk par citām ir noskaņots uz romantiku un mīlestību. Tomēr, ja Strēlnieks apprecas, viņa laulība reti ir nelaimīga. Viņš nav greizsirdīgs, privātīpašniecisks. Sieviete Strēlnieks bieži vien ir nervoza, tomēr viņa ir arī lieliska namamāte un labs draugs savam vīram. Šī dāma nekad neliks savam vīram pelnīt naudu, drīzāk darīs to pati. Viena tipa Strēlnieku sievietes ir avantūristes un piedzīvojumu meklētājas. Strēlnieka vīrietim ir daudz prasību, viņam nepieciešama sieva ar līdzīgām interesēm, tāda, kas ļautu vaļu.​

Health

Strēlnieks organismā valda pār gurniem un augšstilbiem. Parasti viņi ir sportiska izskata cilvēki, ar ātrām kustībām, enerģiskiem žestiem un vaļsirdīgu izturēšanos. Reizēm viņus var saukt par neveikliem, jo viņu kustībām, gaitai trūkst iznesības. Strēlnieki ļoti rūpējas par savu izskatu un veselību, un pat jau gados vecs Strēlnieks izcelsies ar labu fizisko stāju un teicami attīstītiem muskuļiem. Tas tāpēc, ka viņš ciena aktīvu dzīves veidu. Tomēr ir iespējams arī otrs Strēlnieku tips – drukns, ar noslieci uz aptaukošanos vecumdienās. Kopumā Strēlnieki ir veselīgi. Viņi piekopj veselīgu dzīves veidu, maz dzer un laicīgi iet gulēt. Strēlniekam ir visas iespējas nodzīvot līdz sirmam vecumam un sevišķi neslimot, kā arī saglabāt veselo saprātu un teicamu atmiņu. Bet pie viena nosacījuma, ka Strēlnieks pats apzināti nebojās savu veselību! Visbiežāk saslimšanas iespējamas gurnos, plaušās, plecos, rokās un zarnās. Bieži vien, pateicoties savai mūžīgai steigai, Strēlnieki nonāk avārijās. Bet, neskatoties uz saslimšanu, Strēlnieks tomēr ilgi nepaliek gultā, jo neticami ātri izveseļojas. Strēlnieki ir tendēti uz aptaukošanos, cieš no ļumbago. Ir gadījumi, ka viņu kājām vai rokām ir seši pirksti. Strēlniekam var kaitēt pārliekā strādāšana, jo viņa nervu sistēma ir nestabila. Tomēr, kopumā ņemot, viņš ir tā zīme, kurai vismazāk būtu jāuztraucas par savu veselību.

Menu

Savu kulināro talantu veltī pikantu un garšīgu ēdienu pagatavošanai, visu laiku improvizējot. Iecienītie ēdieni - teļa aknas ar majorānu, malvu un salviju, kā arī sparģeļi, svaigi kāposti un rutki. Pusdienās vēlams apēst 5-6 valriekstus, bet sāls un cukurs jāierobežo. Derīgi Kaukāza minerālūdeņi.

Compatibility

Strēlniekam vislabākā laulības dzīve var izveidoties ar Lauvu un Aunu. Abas šīs zīmes ? Strēlnieks un Auns ? ir ļoti ugunīgas, un varbūt tieši tāpēc viņām ir vieglāk saprast vienam otru un piedot dažādus gājienus. Abi ir tendēti reizēm spert kreisos soļus, tomēr tā būs vairāk fiziska nekā garīga neuzticība. Abi ir diezgan aizņemti ar karjeras veidošanu, un tāpēc viņiem neatliek daudz laika ķīviņiem. Tomēr brīvo laiku viņi noteikti vēlēsies pavadīt kopā, jo abi mīl aktīvu, veselīgu dzīvesveidu. Finansiālajā pasaulē viņi peldēs gluži kā pa jūras viļņiem ? te augšā, te lejā. Ieteicamāk būtu, ja ģimenes budžetu plānotu Auns. Interesanta un dinamiska savienība. Strēlnieka un Lauvas attiecības ir spraigas, bet labas, varētu pat teikt ? mīlestība no pirmā acu skatiena. Lauva ir pieradis ņemt no dzīves to labāko, un arī Strēlnieks viņam liekas iekārošanas vērts. Strēlniekam vajadzētu rēķināties, ka Lauva būs valdonīga. Šajā savienībā, ja arī iespējamas kādas nesaskaņas, tad tās galvenokārt izraisīs Lauva, ne Strēlnieks. Viens no klupšanas akmeņiem neapšaubāmi būs Lauvas pašcieņa. Strēlnieks nekādā gadījumā nedrīkst aizskart Lauvas lepnību. Neizraisiet Lauvā greizsirdību, esiet viņai uzticīgs. Atcerieties, ka Lauva mīl glaimus un viņu jāglauda tikai pa spalvai. Ja ņemsiet vērā šīs pamācības, jums īpašu problēmu nebūs. Strēlnieks var veidot draudzīgas attiecības ar Strēlnieku un Vērsi. Strēlnieka vīrietis atradīs intīmo saskaņu ar Dvīņiem, Svariem, Strēlnieku un Zivīm. Bet Strēlnieku sieviete ar Vērsi, Dvīni, Svariem, Strēlnieku un Zivīm. Darbā saskanēs ar kolēģiem Auniem un Lauvām.