Sign description

Pirmās dekādes Svaru zīmē dzimušo raksturojums Tie Svari, kuri dzimuši laikā no 24. septembra līdz 2. oktobrim, skaitās pirmās dekādes Svari. Šie Svari ir ārkārtīgi jūtīgi, impulsīvi, viņiem piemīt intuīcija, sakāpināta uztvere. Varbūt reizēm sajūt pat šķietami netveramo. Ir laba atmiņa, bet nelaime tāda, ka viņi pārāk ilgi atceras ne vien labo, bet arī slikto. Dzīvē bieži vien krīt galējībās. Viņiem ir grūti pieņemt lēmumus, bet, kad tas izdarīts, neviens nespēj tos pārliecināt par ko citu, piespiest mainīt savus uzskatus. Viņi apvieno sevī divus cilvēkus - vienu jauku, maigu, piekāpīgu un otru – spītīgu un nepieejamu kā cietoksnis. Kamēr šie Svari nespēs sadzīvot harmonijā ar savām divām pusēm, tikmēr lieki cerēt, ka viņiem būs viegli kontaktēties ar citiem cilvēkiem. Otrās dekādes Svaru zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 3. – 12. oktobrim, skaitās otrās dekādes Svari. Spēcīgi izpaužas Saturna ietekme, šajā laikā dzimušie nes sevī kādu postošu spēku. Leģenda par Saturnu, kas aprij pats savu bērnu, nereti iemiesojusies kādā no otrās dekādes Svariem. Cenšoties sev piesaistīt vēlamo personu, viņi to drīzāk no sevis atgrūž vai pat iznīcina. Šiem cilvēkiem piemīt īpašība radīt strīdus situācijas, sadursmes, asaras. Darbā viņi ir čakli un nav ambiciozi. Viņi ļoti nopietni ķeras pie jebkura darba, jo baidās no atbildības. Šie Svaru zīmes pārstāvji ir uzticīgi, godīgi savos solījumos un naudas lietās. Jums jācenšas dzīvi uztvert ne tik nopietni, mazāk jāņem visu pie sirds. Trešās dekādes Svaru zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 13. – 22. oktobrim, skaitās trešās dekādes Svari. Atšķirībā no pārējās dekādēs dzimušajiem Svaru zīmes pārstāvjiem, viņi ir samērā līdzsvarotas personības. Šie Svari ir pozitīvi tēli, apveltīti ar augstu goda apziņu un spēju saprast apkārtējos. Mīl kārtību, mieru un harmoniju, tāpat kā pārējie Svaru zīmes pārstāvji. Necieš, ja kāds strādā pavirši.

Work

Svarus nedrīkst steidzināt profesijas izvēlē, viņiem nepieciešams laiks un palīdzība, lai izdarītu pareizo izvēli. Jaunībā Svari balansē starp vairākām iespējām. Viņiem bieži vien ir izteikta tieksme uz filozofiju, jurisprudenci, un tieši šajās jomās Svarus arī gaida panākumi. Daži Svaru zīmes pārstāvji ļoti smalki izjūt mākslu, prot baudīt gan skaņu, gan krāsu un vispār formu harmoniju visizsmalcinātākajā veidā. Svari lieliski prot iekļauties kolektīvā. Viņi māk pakļaut un pārliecināt apkārtējos, jo ir iespaidīgi oratori. Svari - vadītāji ir stingri un gudri, bet neizlēmīgi. Pārlieku ilgā apdomāšanās pirms svarīgu jautājumu pieņemšanas var likt padotajiem zaudēt pacietību. Tomēr viņi var būt pārliecināti, ka to boss nekad nenodarīs saviem pakļautajiem pāri. Svari viegli un nepiespiesti rīko cilvēkus, bet pie pirmā sarežģījuma nereti mēdz atkāpties no sava amata. Svari lieliski prot likt lietā viņiem piemītošo intuīciju un vienmēr visur atradīsies īstajā vietā un laikā. Svari nekad nekļūst par naudas vergiem, bet nenonāk arī trūkumā, jo prot bez pūlēm aprēķināt savu budžetu. Viņi nepieprasa sev pienākušos naudu un nepārbauda rēķinus, nereti pat aizmirst savus parādniekus. Svari var strādāt par dekoratoriem, modelētājiem, antikvāru priekšmetu tirgotājiem, tirdzniecības aģentiem, teātra darbiniekiem, juristiem, izdevējiem, diplomātiem, kā arī tiesnešiem.

Children

Mazie Svaru bērniņi ir vienkārši burvīgi un saviem vecākiem liekas pūles nesagādā. Viņi nav prasīgi, pārāk nebļauj zīdaiņa vecumā. Arī vēlākā periodā viņiem nav raksturīga bērniem tik pierastā spītība un nepaklausība. To, ko citi panāk ar skaļām histērijām un kāju dauzīšanu, mazais Svaru bērns – ar vienkāršu smaidu. Vislielākās problēmas sākas, kad viņam jāpieņem kāds lēmums, jāizšķiras par kādu soli. Te nu viņš padarīs savus vecākus vai trakus. Jums nebūtu ieteicams ņemt viņu līdzi piemēram, uz veikalu, citādi pavadīsiet tur vai visu dienu, izvēloties preci sava bērna gaumei. Jā, ir vēl kāda problēma. Venēra, kas ir Svaru valdošā planēta, piešķir mazajiem Svariem lielu slinkumu. Pēc spēlēšanās viņi nekad nesavāks savas mantiņas, pat ja jūs desmit reižu atgādināsiet. Tomēr, kā vēlāk izrādās, tas nav tikai slinkums vien, Svari krāj spēkus nākamajam darbam vai spēlei. Skolā Svari ne ar ko īpašu neizceļas. Viņi mācās vidēji, jo pārlieka godkāre šiem bērniem nepiemīt. Galvenais, pēc kā viņi tiecas, ir harmonija attiecībās ar klasesbiedriem. Svari bieži darbojas kā vidutāji, šķīrējtiesneši. Labāk padodas humanitārie priekšmeti. Svariem ir talants uz zīmēšanu. Vecākiem nevajadzētu neko pārāk uzspiest savām atvasēm, ja nu vienīgi radināt tās pie izvēles iespējām. Svari - pusaudži ir ļoti sabiedriski. Mīl iet ciemos un paši uzņemt viesus. Mīlā viņiem lielu problēmu nebūs, jo Venēra tos apveltījusi ar īstu mīlnieka talantu.

Marriage

Svariem ir nosliece uz agrīnām laulībām un laimīgu ģimenes dzīvi. Sievietes Svari ir labas mātes un laulātās draudzenes. Viņas ir tās, kas valda mājas dzīvē. Cenšas izzināt katru vīra soli, tai pat laikā baidoties kļūt par traucēkli. Labi, ja abu laulāto intereses saskan, piemēram, abiem ir kopīgs darbs. Šīs sievietes pratīs dot vīram gudrus padomus. Viņām piemīt takta izjūta. Problēma tā, ka Svari pārāk mīl brīvību, labprāt koķetē, bieži iemīlas un daudz uzturas pretējā dzimuma sabiedrībā. Vīriešiem Svariem bieži vien prieku sagādā vecpuišu dzīve, jo viņi vēlas saglabāt savu neatkarību un priecēt daudzu sieviešu sirdis.​

Health

Svari cilvēka organismā valda pār nierēm un jostasvietu. Svaru ārējais veidols nereti ir visai mānīgs. Viņi izskatās labi paēduši un veselīgi, tomēr kopumā kā zīme ir diezgan slimīgi. Svaru vīrieši parasti ir skaisti un stalti, augumā padevušies. Bet sievietes slaidas, ar juteklisku muti, lielām acīm un vijīgiem matiem. Svari ir veseli tik ilgi, kamēr dzīvo harmonijā ar apkārtējiem. Viņi nespēj pretoties slimībām. Svaru galvenie ienaidnieki ir aukstums un drēgnums. Ja viņi ir saslimuši, tad mīl, ka par tiem rūpējas gluži kā par bērniem. Reizēm viņi pat ir gatavi simulēt, lai tikai izpelnītos līdzjūtību. Svaru veselības spogulis ir ādas krāsa, īpaši ap acīm. Nevienai zīmei nav tik nelabvēlīga alkohola ietekme kā Svariem. Viņiem īpaši jāvairās no tā lietošanas, jo iespējama pat saindēšanās. Tāpat Svariem jāizvairās no asiem ēdieniem ar dažādām specijām. Kaitīgi lietot etiķi, skābes, citrusus, sāļus. Svaru vispārējo fizisko stāvokli pasliktina nervu pārslodzes, uztraukumi. Viņu nervu sistēma nav pārāk spēcīga. Reizēm šie nervu uztraukumi padara Svarus par īstiem īgņām, kuri izjūt nepatiku pret viduvējiem cilvēkiem, pret dzīves ikdienu, pelēcību. Reizēm Svariem ir slikta asinsrite, zems asins spiediens un enerģija zem normas. Tāpat iespējama saslimstība ar radikulītu, reimatismu. Viņiem nepieciešams turēt kājas siltumā. Svariem ieteicams dzīvot vienmērīgā, labāk siltā klimatā, patīkamā atmosfērā, lai apkārt būtu ziedi ( īpaši rozes ) un acij tīkami priekšmeti. Tāpat svarīgi, lai Svariem apkārt būtu mīloši cilvēki un attiecībās ar viņiem valdītu harmonija. Nevajadzētu strādāt profesijās, kas saistītas ar nervu pārslodzi un saskarsmi ar ķimikālijām. Svariem ieteicams spēlēt tenisu un slidot. Bet vismaz reizi vai divas mēnesī būtu ieteicams ļaut sevi izmasēt.

Compatibility

Svari ir diezgan izvēlīgi un savu laulības dzīvi var veidot tikai ar divām zīmēm Dvīņiem un Ūdensvīru. Svaru attiecības ar Ūdensvīru ir visai rosinošas. Ne visas viņu rakstura īpašības sakrīt, bet tomēr viņiem nav grūti vienoties par vienu kopsaucēju. Viņiem abiem patīk atrasties sabiedrībā, un abi ir diezgan neparasti cilvēki. Arī mājas dzīvē viņiem nav garlaicīgi, jo viņi bieži uzņem ciemiņus. Vienīgi Svari ir pārāk sentimentāli, un tāpēc viņiem reizēm ir grūti izprast Ūdensvīra loģisko pieeju visām lietām. Mīlestībā abiem nepieciešama lielāka fantāzija. Svari un Dvīņi ir ļoti līdzīgi savā būtībā, abi svārstīgi un it kā dubultas personības. Šī ir brīnišķīga savienība, kurā abi partneri centīsies sagādāt viens otram arvien jaunas izjūtas un pārsteigumus. Brīžiem Svariem nepatiks Dvīņa vieglprātība, bet viņi ir pārāk lieli diplomāti, lai liktu to manīt. Viņiem abiem patīk ceļot, ir saskaņa arī intīmajā dzīvē. Dvīnim jāiemācās uzklausīt un izprast savu partneri, tad viss būs vienkārši lieliski. Svari var veidot draudzību ar Aunu, Dvīņiem un Zivīm. Seksā viņi sader ar Aunu, Vēzi, Svariem un Strēlnieku. Savukārt darba attiecības labi veidosies ar Jaunavu, Ūdensvīru un Dvīņiem.