пн вт ср чт пт сб вс

Piekļūstama transportlīdzekļa pieteikšana

Pielāgotus transportlīdzekļus personas ar funkcionāliem traucējumiem, grūtnieces un personas ar maziem bērniem (tai skaitā ar bērnu ratiņiem) var pasūtīt 36 stundas pirms brauciena, piezvanot uz pārvadātāja norādīto tālruņa numuru.

Rīga - Liepāja

Показать последние
05:30 Rīgas SAO
09:15 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
219km
3h 45min
07:00 Rīgas SAO
10:20 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
219km
3h 20min
07:30 Rīgas SAO
11:15 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
219km
3h 45min
08:40 Rīgas SAO
11:55 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 AS Liepājas autobusu parks
219km
3h 15min
09:00 Rīgas SAO
12:20 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
219km
3h 20min
10:30 Rīgas SAO
14:15 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
219km
3h 45min
11:00 Rīgas SAO
14:15 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 AS Liepājas autobusu parks
219km
3h 15min
11:00 Rīgas SAO
14:20 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
219km
3h 20min
12:40 Rīgas SAO
15:55 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 AS Liepājas autobusu parks
219km
3h 15min
13:00 Rīgas SAO
16:20 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
219km
3h 20min
13:30 Rīgas SAO
17:15 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
219km
3h 45min
15:40 Rīgas SAO
18:55 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 AS Liepājas autobusu parks
219km
3h 15min
16:00 Rīgas SAO
19:20 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
219km
3h 20min
16:30 Rīgas SAO
20:15 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
219km
3h 45min
16:45 Rīgas SAO
22:09 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Ezere-Vaiņode-Liepāja 7958 AS Liepājas autobusu parks
12,20 €
259km
5h 24min
17:00 Rīgas SAO
20:15 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 AS Liepājas autobusu parks
219km
3h 15min
17:40 Rīgas SAO
21:00 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
219km
3h 20min
17:40 Rīgas SAO
21:13 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
225km
3h 33min
18:40 Rīgas SAO
21:55 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 AS Liepājas autobusu parks
219km
3h 15min
19:00 Rīgas SAO
22:20 Liepājas AO
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
219km
3h 20min
19:00 Rīgas SAO
22:33 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Liepāja K7937 SIA "Lux Express Latvia"
225km
3h 33min
19:30 Rīgas SAO
23:15 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
219km
3h 45min
19:30 Rīgas SAO
23:40 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
226km
4h 10min
21:30 Rīgas SAO
01:15 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
219km
3h 45min
21:30 Rīgas SAO
01:40 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
226km
4h 10min
23:30 Rīgas SAO
03:15 Liepājas AO
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
219km
3h 45min
23:30 Rīgas SAO
03:40 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
10,40 €
226km
4h 10min