Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga - Liepāja

07:05 Rīgas SAO
10:35 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 30min
09:15 Rīgas SAO
12:45 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 30min
10:15 Rīgas SAO
13:45 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 30min
11:05 Rīgas SAO
14:50 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 45min
11:45 Rīgas SAO
15:25 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 40min
12:40 Rīgas SAO
16:25 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 45min
13:20 Rīgas SAO
16:50 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 30min
13:55 Rīgas SAO
17:35 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 40min
14:55 Rīgas SAO
18:35 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 40min
15:55 Rīgas SAO
19:40 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 45min
16:35 Rīgas SAO
20:10 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 35min
17:05 Rīgas SAO
20:20 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
217km
3h 15min
17:05 Rīgas SAO
20:50 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,85 €
224km
3h 45min
18:00 Rīgas SAO
21:35 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 35min
18:00 Rīgas SAO
22:05 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,85 €
226km
4h 5min
19:00 Rīgas SAO
22:15 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
217km
3h 15min
19:00 Rīgas SAO
22:45 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,85 €
224km
3h 45min
19:40 Rīgas SAO
23:20 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 40min
19:40 Rīgas SAO
23:50 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,85 €
226km
4h 10min
20:30 Rīgas SAO
23:35 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
219km
3h 5min
20:30 Rīgas SAO
00:05 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,85 €
226km
3h 35min
21:30 Rīgas SAO
00:45 Liepājas AO
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,65 €
217km
3h 15min
21:30 Rīgas SAO
01:15 Liepāja (Ķempes iela)
Rīga-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
8,85 €
224km
3h 45min