пн вт ср чт пт сб вс

Rīga - Sloka

Показать последние
05:09 Rīga Pasažieru
06:00 Sloka
Rīga - Tukums 2 6501 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
05:39 Rīga Pasažieru
06:29 Sloka
Rīga - Sloka 6401 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
06:00 Rīgas SAO
07:00 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
06:09 Rīga Pasažieru
06:59 Sloka
Rīga - Sloka 6403 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
06:20 Rīgas SAO
07:20 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
06:39 Rīga Pasažieru
07:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6503 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
06:55 Rīgas SAO
07:55 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
07:09 Rīga Pasažieru
07:59 Sloka
Rīga - Sloka 6405 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
07:25 Rīgas SAO
08:25 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
07:39 Rīga Pasažieru
08:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6505 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
07:40 Rīgas SAO
08:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
07:55 Rīgas SAO
08:55 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
08:09 Rīga Pasažieru
08:59 Sloka
Rīga - Sloka 6407 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
08:10 Rīgas SAO
09:05 Sloka
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,10 €
37km
55min
08:25 Rīgas SAO
09:25 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
08:39 Rīga Pasažieru
09:29 Sloka
Rīga - Sloka 6409 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
08:40 Rīgas SAO
09:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
08:50 Rīgas SAO
09:50 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
09:09 Rīga Pasažieru
09:59 Sloka
Rīga - Sloka 6411 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
09:25 Rīgas SAO
10:12 Sloka
Rīga-Dubultu stacija-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 SIA NORMA-A
2,10 €
37km
47min
09:25 Rīgas SAO
10:25 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
09:39 Rīga Pasažieru
10:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6507 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
09:55 Rīgas SAO
10:55 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
10:09 Rīga Pasažieru
10:59 Sloka
Rīga - Sloka 6413 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
50min
{number} % скидка
10:25 Rīgas SAO
11:25 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
10:39 Rīga Pasažieru
11:29 Sloka
Rīga - Sloka 6415 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
50min
{number} % скидка
10:40 Rīgas SAO
11:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
11:09 Rīga Pasažieru
11:59 Sloka
Rīga - Sloka 6417 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
50min
{number} % скидка
11:10 Rīgas SAO
12:10 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
11:25 Rīgas SAO
12:20 Sloka
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,10 €
37km
55min
11:39 Rīga Pasažieru
12:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6509 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
51min
{number} % скидка
11:40 Rīgas SAO
12:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
11:55 Rīgas SAO
12:55 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
12:09 Rīga Pasažieru
12:59 Sloka
Rīga - Sloka 6419 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
50min
{number} % скидка
12:39 Rīga Pasažieru
13:29 Sloka
Rīga - Sloka 6421 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
50min
{number} % скидка
12:45 Rīgas SAO
13:45 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
13:09 Rīga Pasažieru
13:59 Sloka
Rīga - Sloka 6423 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
50min
{number} % скидка
13:30 Rīgas SAO
14:30 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
13:39 Rīga Pasažieru
14:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6511 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
51min
{number} % скидка
13:40 Rīgas SAO
14:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
14:09 Rīga Pasažieru
14:59 Sloka
Rīga - Sloka 6425 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,68 €
50min
{number} % скидка
14:20 Rīgas SAO
15:20 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
14:39 Rīga Pasažieru
15:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6513 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
14:40 Rīgas SAO
15:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
15:09 Rīga Pasažieru
15:59 Sloka
Rīga - Sloka 6427 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
15:15 Rīgas SAO
16:15 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
15:39 Rīga Pasažieru
16:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6515 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
16:05 Rīgas SAO
17:05 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
16:09 Rīga Pasažieru
16:59 Sloka
Rīga - Sloka 6429 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
16:30 Rīgas SAO
17:30 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
16:39 Rīga Pasažieru
17:28 Sloka
Rīga - Sloka 6431 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min
16:40 Rīgas SAO
17:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
16:54 Rīga Pasažieru
17:33 Sloka
Rīga - Tukums 2 6517 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
39min
17:00 Rīgas SAO
18:00 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
17:09 Rīga Pasažieru
17:59 Sloka
Rīga - Sloka 6433 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
17:30 Rīgas SAO
18:30 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
17:39 Rīga Pasažieru
18:29 Sloka
Rīga - Tukums 2 6519 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
17:40 Rīgas SAO
18:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
18:00 Rīgas SAO
19:00 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
18:09 Rīga Pasažieru
18:59 Sloka
Rīga - Sloka 6435 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
18:10 Rīgas SAO
19:00 Sloka
Rīga-Dubulti-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 Pašvaldības SIA Ventspils reiss
2,10 €
37km
50min
18:30 Rīgas SAO
19:30 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
18:39 Rīga Pasažieru
19:28 Sloka
Rīga - Sloka 6437 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min
18:54 Rīga Pasažieru
19:33 Sloka
Rīga - Tukums 2 6521 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
39min
19:05 Rīgas SAO
20:05 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
19:09 Rīga Pasažieru
19:59 Sloka
Rīga - Sloka 6439 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
19:35 Rīgas SAO
20:35 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
19:39 Rīga Pasažieru
20:29 Sloka
Rīga - Tukums 2 6523 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
19:40 Rīgas SAO
20:38 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
20:05 Rīgas SAO
21:05 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
20:09 Rīga Pasažieru
20:59 Sloka
Rīga - Sloka 6441 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
20:10 Rīgas SAO
20:58 Sloka
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,10 €
37km
48min
20:35 Rīgas SAO
21:35 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
20:39 Rīga Pasažieru
21:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6525 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
21:00 Rīgas SAO
21:58 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
21:09 Rīga Pasažieru
22:00 Sloka
Rīga - Ķemeri 6527 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
21:35 Rīgas SAO
22:35 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
21:39 Rīga Pasažieru
22:30 Sloka
Rīga - Tukums 2 6529 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
22:09 Rīga Pasažieru
23:00 Sloka
Rīga - Ķemeri 6531 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
22:54 Rīga Pasažieru
23:45 Sloka
Rīga - Tukums 2 6533 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
23:00 Rīgas SAO
23:58 Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri-Kalniņi 7020 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
38km
58min
23:30 Rīgas SAO
00:30 Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
2,15 €
40km
1h
23:49 Rīga Pasažieru
00:40 Sloka
Rīga - Tukums 2 6535 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min