Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīga - Sloka

5:09 AM Rīga Pasažieru
6:00 AM Sloka
Rīga - Tukums 2 6501 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
5:39 AM Rīga Pasažieru
6:29 AM Sloka
Rīga - Sloka 6401 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
6:00 AM Rīgas SAO
7:00 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
6:09 AM Rīga Pasažieru
6:59 AM Sloka
Rīga - Sloka 6403 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
6:20 AM Rīgas SAO
7:20 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
6:39 AM Rīga Pasažieru
7:30 AM Sloka
Rīga - Tukums 2 6503 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
6:55 AM Rīgas SAO
7:55 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
7:09 AM Rīga Pasažieru
7:59 AM Sloka
Rīga - Sloka 6405 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
7:25 AM Rīgas SAO
8:25 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
7:39 AM Rīga Pasažieru
8:30 AM Sloka
Rīga - Tukums 2 6505 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
7:40 AM Rīgas SAO
8:38 AM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
7:55 AM Rīgas SAO
8:55 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
8:09 AM Rīga Pasažieru
8:59 AM Sloka
Rīga - Sloka 6407 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
8:10 AM Rīgas SAO
9:05 AM Sloka
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.10
37km
55min
8:25 AM Rīgas SAO
9:25 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
8:39 AM Rīga Pasažieru
9:29 AM Sloka
Rīga - Sloka 6409 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
8:40 AM Rīgas SAO
9:38 AM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
8:50 AM Rīgas SAO
9:50 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
9:09 AM Rīga Pasažieru
9:59 AM Sloka
Rīga - Sloka 6411 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
9:25 AM Rīgas SAO
10:12 AM Sloka
Rīga-Dubultu stacija-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 SIA NORMA-A
€2.10
37km
47min
9:25 AM Rīgas SAO
10:25 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
9:39 AM Rīga Pasažieru
10:30 AM Sloka
Rīga - Tukums 2 6507 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
9:55 AM Rīgas SAO
10:55 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
10:09 AM Rīga Pasažieru
10:59 AM Sloka
Rīga - Sloka 6413 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
50min
20% discount
10:25 AM Rīgas SAO
11:25 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
10:39 AM Rīga Pasažieru
11:29 AM Sloka
Rīga - Sloka 6415 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
50min
20% discount
10:40 AM Rīgas SAO
11:38 AM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
11:09 AM Rīga Pasažieru
11:59 AM Sloka
Rīga - Sloka 6417 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
50min
20% discount
11:10 AM Rīgas SAO
12:10 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
11:25 AM Rīgas SAO
12:20 PM Sloka
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.10
37km
55min
11:39 AM Rīga Pasažieru
12:30 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6509 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
51min
20% discount
11:40 AM Rīgas SAO
12:38 PM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
11:55 AM Rīgas SAO
12:55 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
12:09 PM Rīga Pasažieru
12:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6419 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
50min
20% discount
12:39 PM Rīga Pasažieru
1:29 PM Sloka
Rīga - Sloka 6421 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
50min
20% discount
12:45 PM Rīgas SAO
1:45 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
1:09 PM Rīga Pasažieru
1:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6423 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
50min
20% discount
1:30 PM Rīgas SAO
2:30 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
1:39 PM Rīga Pasažieru
2:30 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6511 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
51min
20% discount
1:40 PM Rīgas SAO
2:38 PM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
2:09 PM Rīga Pasažieru
2:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6425 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.68
50min
20% discount
2:20 PM Rīgas SAO
3:20 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
2:39 PM Rīga Pasažieru
3:30 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6513 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
2:40 PM Rīgas SAO
3:38 PM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
3:09 PM Rīga Pasažieru
3:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6427 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
3:15 PM Rīgas SAO
4:15 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
3:39 PM Rīga Pasažieru
4:30 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6515 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
4:05 PM Rīgas SAO
5:05 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
4:09 PM Rīga Pasažieru
4:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6429 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
4:30 PM Rīgas SAO
5:30 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
4:39 PM Rīga Pasažieru
5:28 PM Sloka
Rīga - Sloka 6431 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
49min
4:40 PM Rīgas SAO
5:38 PM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
4:54 PM Rīga Pasažieru
5:33 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6517 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
39min
5:00 PM Rīgas SAO
6:00 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
5:09 PM Rīga Pasažieru
5:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6433 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
5:30 PM Rīgas SAO
6:30 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
5:39 PM Rīga Pasažieru
6:29 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6519 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
5:40 PM Rīgas SAO
6:38 PM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
6:00 PM Rīgas SAO
7:00 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
6:09 PM Rīga Pasažieru
6:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6435 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
6:10 PM Rīgas SAO
7:00 PM Sloka
Rīga-Dubulti-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 Pašvaldības SIA Ventspils reiss
€2.10
37km
50min
6:30 PM Rīgas SAO
7:30 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
6:39 PM Rīga Pasažieru
7:28 PM Sloka
Rīga - Sloka 6437 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
49min
6:54 PM Rīga Pasažieru
7:33 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6521 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
39min
7:05 PM Rīgas SAO
8:05 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
7:09 PM Rīga Pasažieru
7:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6439 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
7:35 PM Rīgas SAO
8:35 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
7:39 PM Rīga Pasažieru
8:29 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6523 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
7:40 PM Rīgas SAO
8:38 PM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
8:05 PM Rīgas SAO
9:05 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
8:09 PM Rīga Pasažieru
8:59 PM Sloka
Rīga - Sloka 6441 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
50min
8:10 PM Rīgas SAO
8:58 PM Sloka
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.10
37km
48min
8:35 PM Rīgas SAO
9:35 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
8:39 PM Rīga Pasažieru
9:30 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6525 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
9:00 PM Rīgas SAO
9:58 PM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
9:09 PM Rīga Pasažieru
10:00 PM Sloka
Rīga - Ķemeri 6527 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
9:35 PM Rīgas SAO
10:35 PM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
9:39 PM Rīga Pasažieru
10:30 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6529 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
10:09 PM Rīga Pasažieru
11:00 PM Sloka
Rīga - Ķemeri 6531 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
10:54 PM Rīga Pasažieru
11:45 PM Sloka
Rīga - Tukums 2 6533 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min
11:00 PM Rīgas SAO
11:58 PM Sloka
Rīga-Spice-Valteri-Jaunķemeri-Kalniņi 7020 AS Liepājas autobusu parks
€2.15
38km
58min
11:30 PM Rīgas SAO
12:30 AM Slokas stacija
Rīga-Sloka 7023 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
€2.15
40km
1h
11:49 PM Rīga Pasažieru
12:40 AM Sloka
Rīga - Tukums 2 6535 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.10
51min