пн вт ср чт пт сб вс

Operatīvā informācija

Tehnisku iemeslu dēļ īslaicīgi tiek pārtraukta e-biļešu tirdzniecība.

Rīgas SAO - Kolka

Показать последние
07:30 Rīgas SAO
10:47 Kolka
Rīga-Dubulti-Mazirbe 7946 SIA NORMA-A
6,35 €
156km
3h 17min
13:15 Rīgas SAO
16:35 Kolka
Rīga-Dubulti-Kolka 7950 SIA NORMA-A
6,35 €
156km
3h 20min
14:50 Rīgas SAO
19:20 Kolka
Rīga-Dubulti-Talsi-Vandzene-Kolka 7945 SIA NORMA-A
7,95 €
200km
4h 30min
15:30 Rīgas SAO
19:30 Kolka
Rīga-Dubulti-Talsi-Dundaga-Kolka 7944 SIA NORMA-A
7,20 €
181km
4h
17:30 Rīgas SAO
20:47 Kolka
Rīga-Dubulti-Mazirbe 7946 SIA NORMA-A
6,35 €
156km
3h 17min