Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Brocēni - Blīdene

Rādīt iepriekšējos reisus
07:59 Brocēni
08:15 Blīdene
Liepāja-Saldus-Dobele-Jelgava-Rīga 7928 AS Nordeka
1,15 €
16km
16min
09:42 Brocēni
09:58 Blīdene
Liepāja-Aizpute-Saldus-Rīga 7957 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
09:55 Brocēni
10:10 Blīdene
Liepāja-Saldus-Dobele-Jelgava-Rīga 7928 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
15min
11:52 Brocēni
12:08 Blīdene
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
14:52 Brocēni
15:08 Blīdene
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
16:18 Brocēni
16:31 Blīdene
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Nordeka
1,15 €
16km
13min
18:17 Brocēni
18:30 Blīdene
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Nordeka
1,15 €
16km
13min
20:17 Brocēni
20:30 Blīdene
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Nordeka
1,15 €
16km
13min
21:32 Brocēni
21:45 Blīdene
Liepāja-Saldus-Rīga 7937 AS Nordeka
1,15 €
16km
13min