Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līvāni - Rīga Pasažieru

Rādīt iepriekšējos reisus
06:59 Līvāni
09:02 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
6,05 €
2h 3min
08:17 Līvāni
10:55 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 817 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
5,35 €
2h 38min
18:40 Līvāni
21:11 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 809 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
5,35 €
2h 31min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.