Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Torņakalns

Rādīt iepriekšējos reisus
05:24 Rīga Pasažieru
05:30 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6701 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
6min
05:41 Rīga Pasažieru
05:46 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6501 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
06:05 Rīga Pasažieru
06:10 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
06:10 Rīga Pasažieru
06:15 Torņakalns
Rīga - Sloka 6401 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
06:56 Rīga Pasažieru
07:01 Torņakalns
Rīga - Sloka 6403 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
07:01 Rīga Pasažieru
07:06 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6705 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
07:16 Rīga Pasažieru
07:21 Torņakalns
Rīga - Sloka 6405 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
07:34 Rīga Pasažieru
07:39 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6503 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
07:49 Rīga Pasažieru
07:54 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6707 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
08:02 Rīga Pasažieru
08:07 Torņakalns
Rīga - Sloka 6407 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
08:29 Rīga Pasažieru
08:34 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6709 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
08:33 Rīga Pasažieru
08:38 Torņakalns
Rīga - Dubulti 6409 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
08:57 Rīga Pasažieru
09:02 Torņakalns
Rīga - Sloka 6411 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
09:20 Rīga Pasažieru
09:25 Torņakalns
Rīga - Dubulti 6301 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
09:40 Rīga Pasažieru
09:45 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6711 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
09:54 Rīga Pasažieru
09:59 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6505 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
10:48 Rīga Pasažieru
10:53 Torņakalns
Rīga - Sloka 6413 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
11:01 Rīga Pasažieru
11:06 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6713 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
11:45 Rīga Pasažieru
11:50 Torņakalns
Rīga - Tukums 1 6507 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
12:30 Rīga Pasažieru
12:35 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6715 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
12:38 Rīga Pasažieru
12:43 Torņakalns
Rīga - Sloka 6415 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
13:00 Rīga Pasažieru
13:05 Torņakalns
Rīga - Dubulti 6417 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
13:29 Rīga Pasažieru
13:34 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6717 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
13:35 Rīga Pasažieru
13:40 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6509 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
14:28 Rīga Pasažieru
14:33 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6511 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
14:33 Rīga Pasažieru
14:38 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6719 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
14:55 Rīga Pasažieru
15:00 Torņakalns
Rīga - Dubulti 6419 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
5min
25% atlaide
15:17 Rīga Pasažieru
15:22 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6721 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
15:24 Rīga Pasažieru
15:29 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6513 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
15:56 Rīga Pasažieru
16:01 Torņakalns
Rīga - Dubulti 6421 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
16:00 Rīga Pasažieru
16:05 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6723 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
16:21 Rīga Pasažieru
16:26 Torņakalns
Rīga - Dubulti 6339 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
16:33 Rīga Pasažieru
16:38 Torņakalns
Rīga - Sloka 6423 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
16:44 Rīga Pasažieru
16:49 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6725 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
17:06 Rīga Pasažieru
17:11 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6515 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
17:10 Rīga Pasažieru
17:15 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6727 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
17:30 Rīga Pasažieru
17:35 Torņakalns
Rīga - Sloka 6425 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
17:42 Rīga Pasažieru
17:47 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6729 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
18:00 Rīga Pasažieru
18:05 Torņakalns
Rīga - Sloka 6427 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
18:12 Rīga Pasažieru
18:17 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6731 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
18:30 Rīga Pasažieru
18:35 Torņakalns
Rīga - Sloka 6429 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
18:57 Rīga Pasažieru
19:02 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6733 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
19:01 Rīga Pasažieru
19:06 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6519 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
19:25 Rīga Pasažieru
19:30 Torņakalns
Rīga - Dubulti 6351 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
19:40 Rīga Pasažieru
19:45 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6735 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
19:45 Rīga Pasažieru
19:50 Torņakalns
Rīga - Sloka 6431 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
20:24 Rīga Pasažieru
20:29 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6737 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
20:29 Rīga Pasažieru
20:34 Torņakalns
Rīga - Tukums1 6521 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
21:05 Rīga Pasažieru
21:10 Torņakalns
Rīga - Ķemeri 6523 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
21:34 Rīga Pasažieru
21:39 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6739 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
21:42 Rīga Pasažieru
21:47 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6525 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
22:29 Rīga Pasažieru
22:34 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6741 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
22:40 Rīga Pasažieru
22:45 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6527 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
23:25 Rīga Pasažieru
23:30 Torņakalns
Rīga - Jelgava 6743 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min
23:36 Rīga Pasažieru
23:41 Torņakalns
Rīga - Tukums 2 6529 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
5min