Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Operatīvā informācija

No 24. marta līdz 14. aprīlim atcelti 16 vilcienu reisi.

Rīga Pasažieru - Vaivari

Rādīt iepriekšējos reisus
05:43 Rīga Pasažieru
06:30 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6501 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
47min
06:56 Rīga Pasažieru
07:42 Vaivari
Rīga - Sloka 6405 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
07:36 Rīga Pasažieru
08:22 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6503 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
08:34 Rīga Pasažieru
09:20 Vaivari
Rīga - Sloka 6411 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
09:20 Rīga Pasažieru
10:06 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6505 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
10:00 Rīga Pasažieru
10:46 Vaivari
Rīga - Sloka 6413 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
10:57 Rīga Pasažieru
11:43 Vaivari
Rīga - Sloka 6415 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
11:28 Rīga Pasažieru
12:14 Vaivari
Rīga - Tukums 1 6507 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
12:16 Rīga Pasažieru
13:02 Vaivari
Rīga - Sloka 6417 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
13:04 Rīga Pasažieru
13:50 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6509 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
13:35 Rīga Pasažieru
14:21 Vaivari
Rīga - Sloka 6419 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
14:17 Rīga Pasažieru
15:02 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6511 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
45min
14:53 Rīga Pasažieru
15:39 Vaivari
Rīga - Sloka 6421 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
15:24 Rīga Pasažieru
16:10 Vaivari
Rīga - Sloka 6423 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
15:56 Rīga Pasažieru
16:42 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6513 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
16:33 Rīga Pasažieru
17:19 Vaivari
Rīga - Sloka 6425 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
17:07 Rīga Pasažieru
17:54 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6515 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
47min
18:00 Rīga Pasažieru
18:47 Vaivari
Rīga - Sloka 6429 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
47min
19:01 Rīga Pasažieru
19:47 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6519 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
19:53 Rīga Pasažieru
20:39 Vaivari
Rīga - Sloka 6433 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
20:31 Rīga Pasažieru
21:17 Vaivari
Rīga - Tukums1 6521 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
21:05 Rīga Pasažieru
21:51 Vaivari
Rīga - Ķemeri 6523 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
46min
21:42 Rīga Pasažieru
22:27 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6525 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
45min
22:40 Rīga Pasažieru
23:25 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6527 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
45min
23:36 Rīga Pasažieru
00:21 Vaivari
Rīga - Tukums 2 6529 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
45min