Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Gaujasmala - Līgatne

Rādīt iepriekšējos reisus
06:08 Gaujasmala
06:38 Līgatne
Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatnes stacija 6244 AS CATA
0,90 €
18km
30min
07:50 Gaujasmala
08:08 Līgatne
Līgatne-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
0,90 €
10km
18min
09:01 Gaujasmala
09:16 Līgatne
Līgatne-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne-Cēsis 5084 AS CATA
0,90 €
10km
15min
13:45 Gaujasmala
14:18 Līgatne
Cēsis-Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 5084 AS CATA
0,90 €
18km
33min
16:52 Gaujasmala
17:23 Līgatne
Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 6244 AS CATA
0,95 €
18km
31min
18:03 Gaujasmala
18:18 Līgatne
Līgatne-Gaujasmala-Līgatnes stacija 6244 AS CATA
0,90 €
10km
15min
19:50 Gaujasmala
20:05 Līgatne
Līgatnes stacija-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
0,95 €
10km
15min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.