Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līgatne - Fabrika

Rādīt iepriekšējos reisus
05:50 Līgatne
06:00 Fabrika
Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatnes stacija 6244 AS CATA
0,80 €
7km
10min
07:30 Līgatne
07:42 Fabrika
Līgatne-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
0,80 €
7km
12min
08:33 Līgatne
08:42 Fabrika
Līgatne-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne-Cēsis 5084 AS CATA
0,80 €
7km
9min
13:27 Līgatne
13:37 Fabrika
Cēsis-Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 5084 AS CATA
0,80 €
7km
10min
16:35 Līgatne
16:45 Fabrika
Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 6244 AS CATA
0,80 €
7km
10min
17:33 Līgatne
17:43 Fabrika
Līgatne-Gaujasmala-Līgatnes stacija 6244 AS CATA
0,80 €
7km
10min
19:22 Līgatne
19:30 Fabrika
Līgatnes stacija-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
0,80 €
7km
8min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.