Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līgatne - Gaujasmala

07:30 Līgatne
07:50 Gaujasmala
Līgatne-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
0,80 €
10km
20min
08:33 Līgatne
09:01 Gaujasmala
Līgatne-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
1,20 €
18km
28min
12:27 Līgatne
13:00 Gaujasmala
Līgatnes stacija-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
1,20 €
18km
33min
13:27 Līgatne
13:45 Gaujasmala
Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 6244 AS CATA
0,80 €
10km
18min
16:35 Līgatne
16:52 Gaujasmala
Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 6244 AS CATA
0,80 €
10km
17min
17:33 Līgatne
17:50 Gaujasmala
Līgatne-Gaujasmala-Līgatnes stacija 6244 AS CATA
0,80 €
10km
17min
19:22 Līgatne
19:50 Gaujasmala
Līgatnes stacija-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
1,20 €
18km
28min