Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līgatne - Rīgas SAO

05:30 Līgatne
06:50 Rīgas SAO
Baltinava-Viļaka-Balvi-Gulbene-Rīga 7912 AS Nordeka
3,25 €
69km
1h 20min
06:27 Līgatne
07:55 Rīgas SAO
Jaunpiebalga-Dzērbene-Taurene-Bērzkrogs-Rīga 7624 AS CATA
3,25 €
69km
1h 28min
06:28 Līgatne
07:45 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 17min
06:59 Līgatne
08:22 Rīgas SAO
Madona-Vecpiebalga-Rīga 7968 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 23min
07:06 Līgatne
08:35 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 29min
07:36 Līgatne
09:00 Rīgas SAO
Alūksne-Trapene-Smiltene-Rīga 7915 AS Nordeka
3,30 €
69km
1h 24min
08:13 Līgatne
09:30 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 17min
08:24 Līgatne
09:45 Rīgas SAO
Gaujiena-Smiltene-Rauna-Rīga 7908 AS Nordeka
3,30 €
69km
1h 21min
08:28 Līgatne
09:50 Rīgas SAO
Balvi-Gulbene-Rīga 7910 AS Nordeka
3,25 €
69km
1h 22min
08:37 Līgatne
10:00 Rīgas SAO
Alūksne-Jaunlaicene-Vidaga-Smiltene-Rīga 7905 AS Nordeka
3,30 €
69km
1h 23min
08:48 Līgatne
10:10 Rīgas SAO
Cēsis-Āraiši-Rīga 7731 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
09:28 Līgatne
10:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
09:58 Līgatne
11:15 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 17min
10:28 Līgatne
11:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
10:49 Līgatne
12:10 Rīgas SAO
Smiltene-Rauna-Rīga 7902 SIA VTU Valmiera
3,30 €
69km
1h 21min
10:58 Līgatne
12:15 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 17min
11:28 Līgatne
12:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
11:43 Līgatne
13:05 Rīgas SAO
Balvi-Gulbene-Rīga 7910 AS Nordeka
3,25 €
69km
1h 22min
12:28 Līgatne
13:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
12:54 Līgatne
14:10 Rīgas SAO
Alūksne-Ape-Smiltene-Rauna-Rīga 7736 AS CATA
3,25 €
69km
1h 16min
12:58 Līgatne
14:20 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
13:28 Līgatne
14:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
14:28 Līgatne
15:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
15:28 Līgatne
16:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
15:59 Līgatne
17:20 Rīgas SAO
Smiltene-Rauna-Rīga 7902 SIA VTU Valmiera
3,30 €
69km
1h 21min
16:28 Līgatne
17:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
17:15 Līgatne
18:30 Rīgas SAO
Balvi-Gulbene-Smiltene-Rīga 7910 AS Nordeka
3,30 €
69km
1h 15min
17:19 Līgatne
18:42 Rīgas SAO
Madona-Vecpiebalga-Rīga 7968 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 23min
17:28 Līgatne
18:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
17:36 Līgatne
19:00 Rīgas SAO
Alūksne-Ape-Smiltene-Rauna-Rīga 7906 AS Nordeka
3,25 €
69km
1h 24min
18:28 Līgatne
19:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
19:28 Līgatne
20:50 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
20:05 Līgatne
21:20 Rīgas SAO
Viļaka-Balvi-Gulbene-Rīga 7911 AS Nordeka
3,25 €
69km
1h 15min
20:28 Līgatne
21:45 Rīgas SAO
Cēsis-Rīga 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 17min
20:39 Līgatne
22:00 Rīgas SAO
Alūksne-Ape-Smiltene-Rīga 7906 AS Nordeka
3,30 €
69km
1h 21min