Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Līgatne

07:00 Rīgas SAO
08:27 Līgatne
Rīga-Smiltene-Ape-Alūksne 7906 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 27min
08:05 Rīgas SAO
09:29 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
08:30 Rīgas SAO
09:46 Līgatne
Rīga-Smiltene-Gulbene-Balvi 7910 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 16min
09:00 Rīgas SAO
10:24 Līgatne
Rīga-Āraiši-Cēsis 7731 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
09:30 Rīgas SAO
10:54 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
10:00 Rīgas SAO
11:24 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
10:50 Rīgas SAO
12:06 Līgatne
Rīga-Gulbene-Balvi-Viļaka 7911 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 16min
11:00 Rīgas SAO
12:24 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
12:00 Rīgas SAO
13:24 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
12:20 Rīgas SAO
13:47 Līgatne
Rīga-Smiltene-Ape-Alūksne 7906 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 27min
13:00 Rīgas SAO
14:22 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 22min
13:20 Rīgas SAO
14:43 Līgatne
Rīga-Vecpiebalga-Madona 7968 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 23min
13:30 Rīgas SAO
14:48 Līgatne
Rīga-Smiltene-Vidaga-Jaunlaicene-Alūksne 7905 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 18min
14:00 Rīgas SAO
15:24 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
14:35 Rīgas SAO
15:57 Līgatne
Rīga-Rauna-Smiltene 7902 SIA VTU Valmiera
3,30 €
70km
1h 22min
15:00 Rīgas SAO
16:24 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
15:15 Rīgas SAO
16:38 Līgatne
Rīga-Smiltene-Trapene-Alūksne 7915 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 23min
15:45 Rīgas SAO
17:08 Līgatne
Rīga-Bērzkrogs-Taurene-Dzērbene-Jaunpiebalga 7624 AS CATA
3,30 €
70km
1h 23min
16:00 Rīgas SAO
17:24 Līgatne
Rīga-Āraiši-Cēsis 7731 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
16:20 Rīgas SAO
17:43 Līgatne
Rīga-Rauna-Smiltene-Gaujiena 7908 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 23min
16:45 Rīgas SAO
18:04 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 19min
17:20 Rīgas SAO
18:47 Līgatne
Rīga-Gulbene-Balvi-Viļaka-Baltinava 7912 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 27min
17:45 Rīgas SAO
19:14 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 29min
17:50 Rīgas SAO
19:23 Līgatne
Rīga-Smiltene-Ape-Alūksne 7906 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 33min
18:10 Rīgas SAO
19:35 Līgatne
Rīga-Velēna-Lejasciems-Gulbene 7618 SIA NORMA-A
3,30 €
70km
1h 25min
18:40 Rīgas SAO
20:04 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
18:55 Rīgas SAO
20:09 Līgatne
Rīga-Gulbene-Balvi 7910 SIA NORMA-A
3,30 €
69km
1h 14min
19:05 Rīgas SAO
20:27 Līgatne
Rīga-Rauna-Smiltene 7902 SIA VTU Valmiera
3,30 €
70km
1h 22min
19:30 Rīgas SAO
20:54 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
20:30 Rīgas SAO
21:54 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min
21:30 Rīgas SAO
22:54 Līgatne
Rīga-Cēsis 7730 AS CATA
3,30 €
69km
1h 24min