Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Skaļupe - Līgatne

08:49 Skaļupe
09:16 Līgatne
Līgatne-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
1,50 €
17km
27min
12:45 Skaļupe
13:14 Līgatne
Līgatnes stacija-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
1,50 €
17km
29min
14:00 Skaļupe
14:18 Līgatne
Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 6244 AS CATA
1,20 €
11km
18min
17:05 Skaļupe
17:23 Līgatne
Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 6244 AS CATA
1,20 €
11km
18min
19:38 Skaļupe
20:05 Līgatne
Līgatnes stacija-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 6244 AS CATA
1,50 €
17km
27min