Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līgatne - Rīga Pasažieru

06:00 Līgatne
07:15 Rīga Pasažieru
Valmiera - Rīga 865 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,85 €
1h 15min
06:43 Līgatne
07:45 Rīga Pasažieru
Valga - Rīga 875 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,85 €
1h 2min
11:03 Līgatne
12:15 Rīga Pasažieru
Valmiera - Rīga 861 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,85 €
1h 12min
16:43 Līgatne
17:45 Rīga Pasažieru
Valga - Rīga 871 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,85 €
1h 2min