Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Aizkraukle

Rādīt iepriekšējos reisus
05:10 Rīga Pasažieru
06:30 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6202 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 20min
06:54 Rīga Pasažieru
08:15 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6208 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
07:42 Rīga Pasažieru
09:01 Aizkraukle
Rīga - Daugavpils 802 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 19min
08:48 Rīga Pasažieru
10:07 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6214 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 19min
09:47 Rīga Pasažieru
11:06 Aizkraukle
Rīga - Zilupe 806 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 19min
12:20 Rīga Pasažieru
13:41 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6220 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
14:35 Rīga Pasažieru
15:53 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6224 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 18min
15:30 Rīga Pasažieru
16:55 Aizkraukle
Rīga - Krustpils 814 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 25min
16:19 Rīga Pasažieru
17:20 Aizkraukle
Rīga - Daugavpils 704 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,80 €
1h 1min
16:25 Rīga Pasažieru
17:44 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6230 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 19min
17:00 Rīga Pasažieru
18:15 Aizkraukle
Rīga - Zilupe 816 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 15min
17:39 Rīga Pasažieru
18:50 Aizkraukle
Rīga - Daugavpils 818 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 11min
17:45 Rīga Pasažieru
19:06 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6234 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
18:33 Rīga Pasažieru
19:48 Aizkraukle
Rīga - Krustpils 822 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 15min
20:07 Rīga Pasažieru
21:28 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6242 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
21:12 Rīga Pasažieru
22:46 Aizkraukle
Rīga - Krustpils 824 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 34min
22:33 Rīga Pasažieru
23:51 Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6246 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 18min