Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Jelgava

Rādīt iepriekšējos reisus
05:24 Rīga Pasažieru
06:08 Jelgava
Rīga - Jelgava 6701 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
44min
06:05 Rīga Pasažieru
06:51 Jelgava
Rīga - Jelgava 6703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
46min
07:02 Rīga Pasažieru
07:47 Jelgava
Rīga - Jelgava 6709 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
07:49 Rīga Pasažieru
08:34 Jelgava
Rīga - Jelgava 6711 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
08:30 Rīga Pasažieru
09:14 Jelgava
Rīga - Jelgava 6713 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
44min
09:40 Rīga Pasažieru
10:25 Jelgava
Rīga - Jelgava 6715 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
11:01 Rīga Pasažieru
11:45 Jelgava
Rīga - Jelgava 6717 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
44min
12:30 Rīga Pasažieru
13:15 Jelgava
Rīga - Jelgava 6719 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
13:29 Rīga Pasažieru
14:13 Jelgava
Rīga - Jelgava 6721 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
44min
13:46 Rīga Pasažieru
14:24 Jelgava
Rīga - Liepāja 721 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,35 €
38min
14:33 Rīga Pasažieru
15:18 Jelgava
Rīga - Jelgava 6723 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
16:00 Rīga Pasažieru
16:45 Jelgava
Rīga - Jelgava 6727 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
17:11 Rīga Pasažieru
17:56 Jelgava
Rīga - Jelgava 6731 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
18:12 Rīga Pasažieru
18:57 Jelgava
Rīga - Jelgava 6735 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
19:47 Rīga Pasažieru
20:32 Jelgava
Rīga - Jelgava 6739 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
20:24 Rīga Pasažieru
21:08 Jelgava
Rīga - Jelgava 6741 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
44min
21:37 Rīga Pasažieru
22:22 Jelgava
Rīga - Jelgava 6743 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min
22:29 Rīga Pasažieru
23:13 Jelgava
Rīga - Jelgava 6745 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
44min
23:30 Rīga Pasažieru
00:15 Jelgava
Rīga - Jelgava 6747 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
45min