Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Līgatne

Rādīt iepriekšējos reisus
06:30 Rīga Pasažieru
07:50 Līgatne
Rīga - Valmiera 862 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,85 €
1h 20min
10:34 Rīga Pasažieru
11:51 Līgatne
Rīga - Valga 874 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,85 €
1h 17min
18:15 Rīga Pasažieru
19:19 Līgatne
Rīga - Valga 876 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,85 €
1h 4min
18:51 Rīga Pasažieru
20:08 Līgatne
Rīga - Valmiera 866 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,85 €
1h 17min