Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Līvāni

Rādīt iepriekšējos reisus
07:42 Rīga Pasažieru
10:14 Līvāni
Rīga - Daugavpils 802 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
5,35 €
2h 32min
16:19 Rīga Pasažieru
18:20 Līvāni
Rīga - Daugavpils 704 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
6,05 €
2h 1min
17:39 Rīga Pasažieru
20:03 Līvāni
Rīga - Daugavpils 818 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
5,35 €
2h 24min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.