Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Sloka

Rādīt iepriekšējos reisus
05:30 Rīga Pasažieru
06:21 Sloka
Rīga - Tukums 2 6501 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
06:30 Rīga Pasažieru
07:20 Sloka
Rīga - Sloka 6405 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
07:00 Rīga Pasažieru
07:50 Sloka
Rīga - Sloka 6407 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
07:30 Rīga Pasažieru
08:21 Sloka
Rīga - Tukums 2 6503 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
08:00 Rīga Pasažieru
08:50 Sloka
Rīga - Sloka 6409 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
08:30 Rīga Pasažieru
09:20 Sloka
Rīga - Sloka 6411 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
09:30 Rīga Pasažieru
10:21 Sloka
Rīga - Tukums 2 6505 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
10:05 Rīga Pasažieru
10:55 Sloka
Rīga - Sloka 6413 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
11:00 Rīga Pasažieru
11:50 Sloka
Rīga - Sloka 6415 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
11:30 Rīga Pasažieru
12:21 Sloka
Rīga - Tukums 1 6507 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
12:30 Rīga Pasažieru
13:20 Sloka
Rīga - Sloka 6417 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
13:00 Rīga Pasažieru
13:51 Sloka
Rīga - Tukums 2 6509 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
13:30 Rīga Pasažieru
14:20 Sloka
Rīga - Sloka 6419 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
14:30 Rīga Pasažieru
15:20 Sloka
Rīga - Tukums 2 6511 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
15:00 Rīga Pasažieru
15:50 Sloka
Rīga - Sloka 6421 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
15:30 Rīga Pasažieru
16:20 Sloka
Rīga - Sloka 6423 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
16:00 Rīga Pasažieru
16:51 Sloka
Rīga - Tukums 2 6513 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
16:30 Rīga Pasažieru
17:20 Sloka
Rīga - Sloka 6425 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
17:00 Rīga Pasažieru
17:52 Sloka
Rīga - Tukums 2 6515 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
52min
17:30 Rīga Pasažieru
18:20 Sloka
Rīga - Sloka 6427 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
18:00 Rīga Pasažieru
18:51 Sloka
Rīga - Sloka 6429 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
18:30 Rīga Pasažieru
19:21 Sloka
Rīga - Sloka 6431 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
19:00 Rīga Pasažieru
19:51 Sloka
Rīga - Tukums 2 6519 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
20:00 Rīga Pasažieru
20:50 Sloka
Rīga - Sloka 6433 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
20:30 Rīga Pasažieru
21:21 Sloka
Rīga - Tukums1 6521 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
21:15 Rīga Pasažieru
22:06 Sloka
Rīga - Ķemeri 6523 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
22:00 Rīga Pasažieru
22:50 Sloka
Rīga - Tukums 2 6525 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
22:45 Rīga Pasažieru
23:35 Sloka
Rīga - Tukums 2 6527 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
23:45 Rīga Pasažieru
00:36 Sloka
Rīga - Tukums 2 6529 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min