Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Tukums 1

05:48 Rīga Pasažieru
07:04 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6501 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 16min
07:37 Rīga Pasažieru
08:55 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6503 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 18min
09:20 Rīga Pasažieru
10:40 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6505 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 20min
11:50 Rīga Pasažieru
13:17 Tukums 1
Rīga - Tukums 1 6507 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 27min
12:50 Rīga Pasažieru
14:19 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6509 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 29min
14:00 Rīga Pasažieru
15:33 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6511 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 33min
15:56 Rīga Pasažieru
17:15 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6513 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 19min
17:06 Rīga Pasažieru
18:27 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6515 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 21min
17:55 Rīga Pasažieru
18:57 Tukums 1
Rīga - Tukums 1 6517 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 2min
18:56 Rīga Pasažieru
20:20 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6519 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 24min
20:25 Rīga Pasažieru
21:41 Tukums 1
Rīga - Tukums1 6521 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 16min
21:40 Rīga Pasažieru
22:56 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6525 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 16min
22:40 Rīga Pasažieru
00:00 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6527 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 20min
23:36 Rīga Pasažieru
00:53 Tukums 1
Rīga - Tukums 2 6529 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 17min