Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Tukums 1 - Rīga Pasažieru

Rādīt iepriekšējos reisus
04:56 Tukums 1
06:11 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6502 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 15min
05:53 Tukums 1
07:10 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6504 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 17min
06:25 Tukums 1
07:44 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6506 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 19min
08:17 Tukums 1
09:34 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6512 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 17min
09:29 Tukums 1
10:45 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6514 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 16min
11:23 Tukums 1
12:39 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6516 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 16min
13:40 Tukums 1
14:59 Rīga Pasažieru
Tukums 1 - Rīga 6518 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 19min
14:59 Tukums 1
16:14 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6520 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 15min
16:38 Tukums 1
17:56 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6522 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 18min
17:49 Tukums 1
19:04 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6524 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 15min
19:41 Tukums 1
20:56 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6528 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 15min
21:10 Tukums 1
22:24 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6530 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 14min
22:01 Tukums 1
23:17 Rīga Pasažieru
Tukums 1 - Rīga 6532 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,40 €
1h 16min