Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

NND/RJTC florbolistes kļūst par Latvijas čempionēm

Kocēnu "Rubene" un Rīgas NND/RJTC komandas Foto: LETA

NND/RJTC florbolistes sestdien Rīgā kļuva par "Elvi Florbola līgas" uzvarētājām.

NND/RJTC "Arēnā Rīga" ar 7:4 (3:1, 2:3, 2:0) pārspēja Kocēnu "Rubenes" florbolistes, kuras abu komandu cīņā par čempionēm kļuva pirms gada.

NND/RJTC gandrīz visu spēli bija vadībā kopš sestās minūtes, kad Loreta Nemiro un Elīna Dīce panāca 2:0.

37.minūtē Danute Tinkuse panāca 4:4, taču NND/RJTC atbildēja ar trim gūtiem vārtiem.

Pusfinālā "Rubene" ar 3-0 pārspēja Cēsu "Lekringu", bet NND/RJTC ar tādu pašu rezultātu - "Ķekavu".

Bronzas medaļas ieguva Cēsu komandas "Lekrings" florbolistes, kuras ceturtdien ar 10:5 pieveica "Ķekavu".

Pagājušajā sezonā 15.reizi par čempionēm kļuva "Rubenes" florbolistes, kuras finālā 6:5 pagarinājumā uzvarēja NND/RJTC.

"Elvi Florbola līgas" vīriešu turnīra finālā "Arēnā Rīga" plkst.20 tiksies "Masters"/"Ulbroka" un Talsu NSS/"Krauzers", tiešraidē to pārraidot televīzijas kanālam LTV7.

Plkst.17 Cēsu "Lekrings" un "Valmiera"/"Betsafe" turpat "Arēnā Rīga" noskaidros bronzas medaļu ieguvējus. Šo maču tiešraidē pārraidīs televīzijas kanāls TV4 un tīmekļa vietne "Sportacentrs.com".

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva "Lielvārde"/"FatPipe", kas finālā ar 5:4 pārspēja "Valmieras" florbolistus.