Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību Krāslavas slimnīcas higiēnistei un uzņemšanas (reģistratūras) darbiniecei. 4. jūnijā agrā rītā manam pieaugušajam dēlam un man bija higiēnista apmeklējums Krāslavas slimnīcā. Vēlamies uzslavēt higiēnistes profesionālo darbu, rūpību un akurātumu, bet visvairāk – laipno, atsaucīgo un cieņpilno attieksmi pret pacientiem. Tāpat sirsnīgs paldies reģistratūras darbiniecei par pacietību, laipnību un spēju saprotami visu izskaidrot. Šāda attieksme rada patīkamu un drošu sajūtu jau no pirmā brīža. Paldies par jūsu ieguldīto darbu, profesionalitāti un cilvēcību! Novēlam arī turpmāk saglabāt tik augstu darba kvalitāti un tik sirsnīgu attieksmi pret pacientiem.
1Vērtējumu skaits
5Vidējais vērtējums
?Tavs vērtējums
Pirms 2 stundām