Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Profilakse" SIA

Brīvības gatve 223, Rīga, LV-1039
5Vērtējumu skaits
5Vidējais vērtējums
?Tavs vērtējums
Kvalitāte:5
Cena:5
Serviss:5
Atrašanās vieta:5
Lūdzu, ienāc, lai atstātu atsauksmi
Helena Alunane
Pirms 5 gadiem

Pirms pāris nedēļām atklājām, ka mūsu māja čum un mudž no žurkām. Visi iedzīvotāji bija ļoti satraukti, tā kā 25 gadu laikā te nekas tāds nebija gadījies. Nolēmām izsaukt speciālistus no siaprofilakse. Viņi ātri atklāja problēmas avotu (viss nāca no pagraba) un pāris dienu laikā palīdzēja attīrīt visu māju. Milzīgs paldies par cenu, ātrumu un profesionalitāti!

Evija Engere
Pirms 5 gadiem

Atceros, ka biju gatava atdot jebkādu naudu, lai izglābtu savu privātmāju no grauzējiem. Aicināju daudzus un dažādus speciālistus, taču neviens nespēja no tiem tikt vaļā. Taču tieši siaprofilakse palīdzēja man atbrīvot māju no kaitēkļiem. Nu jau gadu baudu tīrību. Iesaku!

Andris Lapi
Pirms 5 gadiem

Pirms 4 mēnešiem sākām nomāt pagraba telpas jaunajam bāram. Konstatējām milzīgu skaitu tarakānu. Partneris iedeva šīs firmas numuru. Visu izdarīja apbrīnojami ātri. Pēc tam ne reizi neredzējām nevienu tarakānu. Tā kā rekomendējam :)

sigitailves
Pirms 5 gadiem

Aģentūra vienmēr izmanto tikai Profilakses pakalpojumus, ja rodas nepieciešamība iztīrīt un dezinficēt māju/dzīvokli. Nekad nav bijuši pārpratumi. Viss tiek veikts ļoti atbildīgi un kvalitatīvi. Iesaku novērtēt.

Daina Millers
Pirms 5 gadiem

Viņi mūs vienkārši izglāba! Pagājušajā vasarā vasarnīcā piedzīvojām ļoti nepatīkamu skudru un lapseņu uzbrukumu. Centāmies paši tikt ar to galā, bet nekas nesanāca. Izsaucām Profilaksi, viņi veica dezinsekciju un pāris stundās viss tika atrisināts. Darbs bija teicams un darbinieki atstāja patīkamu iespaidu. Tā, ka iesakām izmantot iespēju!

Saturs turpināsies pēc reklāmas