Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rešardas Kalpišas individuālais uzņēmums "Ritums"

Lakstīgalas iela 5, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
6Vērtējumu skaits
4.4Vidējais vērtējums
?Tavs vērtējums
Kvalitāte:4.3
Cena:4
Serviss:4.3
Atrašanās vieta:5
Lūdzu, ienāc, lai atstātu atsauksmi
Nils Pormalis
Pirms gada

Rešarda precīzi pateica visu par manu dzīvi un veselības problēmām. Atbildēja ļoti precīzi uz manis uzdotajiem jautājumiem. Bija ļoti Enerģētiski spēcigas sajūtas satiekot Rešardu uzreiz sapratu, ka cilvēkam piemīt spējas. Noteica manu veselības stāvokli un noņēma man lāstu. Un 2 mēnešu laikā, tiešām viss sāka uzlaboties. Paldies Rešardai

Māris Baumanis
Pirms 3 gadiem

Labdien. Par Rešardu uzzināju no Māsas. Abi dzīvojam Dānijā. Māsa bija sajūsmā par atbildēm ko Rešarda spēja sniegt. Mani arī nomocīja visvisādi jautājumi, ta nu arī es pieteicos uz konsultāciju. Sazināties bija viegli, telefoniski, caur e-pastu, bet pati konsultācija notika caur skype. Man patika Rešardas konkrētība ar precīziem medicīniskiem teminiem un skaidrojumiem. Man bija konkrēti jautājumi un saņēmu konkrētas atbildes, bija gan veselības diagnostika gan karmas diagnostika. Atsevišķos momentos biju pārsteigts cik precīzi viņa spēja pateikt par mani, bet vēl vairāk nācās aizdomāties par savu dzīves stilu un uzvedību pret sevi, kas man pašam pat prātā neienāktu. Paldies Rešardai

Evita Zandere
Pirms 3 gadiem

Gribu pateikt lielu paldies Rešardai - ar viņas palīdzibu mums izdevās atrisināt veselības problēmas mammai, ar kurām viņa bija cīnījusies gadiem, un par kuru ārsti teica- vecuma norma, un dzeriet tik zāles. Viss ir atrisināms, un prieks, ka esmu atradusi savu dziednieci, kurai uzticos, jo arī es beidzot varu risināt savas veselības problēmas, jo zinu cēloni un ko ar to darīt. Patīk tas, ka Rešarda redz problēmu, cēloni un iesaka , ko darīt, ko lietot, kā pret to attiekties, ja vajag, iesaka labus speciālistus. Pateicoties viņai, iepazinu lielisku manuālo terapeitu, osteopātu, un manas problēmas risinās. Protams, jāatceras, ka viss ir no mums pašiem atkarīgs, cik gatavi mēs esam ko savā dzīvē, dzīvesveidā mainīt, lai uzlabotu savu veselību, izārstētos. Rešarda iedod pavedienu, atslēdziņu, ko darīt, pārējais jau mūsu pašu rokās. Ļoti laba sajūta, ka apmeklējuma laikā nesaka , ka jābeidz, ka jūsu laiks beidzies, kā tas ir pie daudziem dziedniekiem. Protams, jebkurš laiks ir nauda, un enerģijas apmaiņa, un par visu ir jāmaksā, arī par dziednieka darbu, tas jāsaprot. Līdz šim nebiju sastapusi nevienu tik spēcīgu cilvēku, kurš konkrēti pasaka, visu kā ir, arī par cilvēka dvēseli, ja vajag, par iepriekšējo dzīvju pieredzi, par lāstiem, ja tādi ir uzlikti, par bērniem pēc fotogrāfijām, Noteikti iesaku , un lai laba veselība un saule Rešardai Kalpišai!

Maija Unmuth
Pirms 5 gadiem

Visus, kurus ir nomocījuši neskaitāmu ārstu apmeklējumi un neskaidras diagnozes , pēc personīgas pieredzes iesaku griezties pie Rešaldes . Biju domājusi, ka mani uzdos daudz jautājumu, bet liels bija mans pārsteigums, ka man bija tikai jāsēž krēslā , kamēr Rešalde strādāja apmēram 2, 5 stundas. Un vēl lielāks pārsteigums man bija, kad pēc 2 dienām atnāca analīžu rezultāti, kuros uzradījās viss Rešaldes teiktais par manu veselības stāvokli. Tagad man ir skaidrība , kas ar mani notiek . Varu teikt , ka Rešalde dod arī dod atbildes un saprašanu, kāpēc ar organismu notiek, tas, kas notiek. Protams, ne visiem tas var patikt, bet ir jāsaprot savas kļūdas dzīvē un kā strādat pašam ar sevi, lai uzlabotu savu veselību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas