Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"TRODO" SIA - Auto rezerves daļas un aksesuāri internetā

Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167
7Vērtējumu skaits
4.1Vidējais vērtējums
?Tavs vērtējums
Kvalitāte:4
Cena:4.3
Serviss:3.9
Atrašanās vieta:4.3
Lūdzu, ienāc, lai atstātu atsauksmi
Ольга Тимохова
Pirms gada

Ātra un laipna apkalpošana. Viss perfekti. Cena zemākā Rīgā.

Henriks Matuševs
Pirms gada

-Pirmdiena- Pasūtīju transmisijas eļļu motul kopa ar dažādām citam rezerves daļām kopa izmaksāja 180eur, piegāde bija rakstīts ka preces saņemšu >trešdien<. Pienāk trešdiena zvana no trodo stāsta ka transmisijas eļļa motol nav pieejama (kautvai mājaslapā bija rakstīts ka ir un kapec nevarēja pazvanīt jau otrdien ari neteica). !! Pateicu ok atceliet pasūtījumu un atskaitiet naudu atpakaļ uz kontu, uztaisišu jaunu pasūtījumu.!! -Stundu vēlāk- Uztaisu jaunu pasūtījumu Tagad ar summu ~200eur un citu transmisijas eļļu >Castrol<. -Taja pašā dienā trodo pārskaita man atpakaļ naudas summu 68 eur par pirmo pasūtījumu, zvanu jautāju kāpēc tada summa bija jābūt 180eur. Viņi ir izsprieduši ka apvienos manus abus pasūtījumus, un pārskaitīs atpakaļ starpību (?) Kautvai skaidri un gaiši viņiem pateicu ka atceliet visu pasūtījumu. Ok vienojamies un viņi man pārskaitīs atpakaļ visu summu no pirmā pasūtījuma. (dienas laikā ieskaita atlikušo summu) Un otru pasūtījumu kurš bija ~200 eur izsūtīs šodien, piektdien varēšu savākt. Sarunu beidzam. Piektdiena pulkstenis ir 13:00 Zvana no trodo stasta man Castrol eļļa nav pieejama (esmu jau diezgan nokaitināts) Ok, man nevajag eļļu, vēlos saņemt pārējais rezerves daļas, diemžēl mes dēļ šī incidenta nevaram izsūtīt pasūtījumu, izsūtīsim pirmdien. Tajā pašā laika sakot ka neesmu vel samaksājis par pasūtījumu un tādēļ tas nav izsūtīts, kaut arī majaslapa redzams ka pasūtījumus ir apmaksāts. Beigas tomēr saprot ka esmu apmaksājis pasūtījumu saka ka naudu pārskaitīs atpakaļ 5dienu laikā - kautvai iepriekšējā pasūtījuma starpību samaksaja nepilnas dienas laikā-kas mainījās? Laikam tikai mana attieksme runajot ar darbinieku (runāsi laimigs visu darīsim atri, runāsi nokaitināts gaidi 5dienas) -Neprofesionāls darbinieks -Lēns serviss -Mājaslapā neizpratne par pieejamo detaļu klāstu. (radas ka ir, bet dienu vēlāk tomer vairs nav) Tajā pašā laika iepērkoties cita rezerves daļu veikalā preci jau saņēmu nākamās dienas vidū.

Čakāns Kaspars
Pirms 2 gadiem

Prece ciešama, taču ļoti slikts serviss, nevar sazvanīt uz ziņām neatbild. Kaut kāds kaktu kantoris.. Pat vairāk kā nedēļa jāgaida parastas lietas.

Muzikants Gunārs
Pirms 2 gadiem

Paldies ātri ,kvalitatīvi.