You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Dagmāra Legante: Mammas loma ir tā, kur gribētu kļūdīties vismazāk

Dagmāra Legante - Celmiņa, "STV Pirmā!" šova "Māmiņu klubs" ekrānšāviņš

Dagmāra Legante - Celmiņa, "STV Pirmā!" šova "Māmiņu klubs" ekrānšāviņš

Esmu sapratusi, cik ļoti bērnība un tas, ko saka vecāki, ģimene, iespaido bērnus, tāpēc mammas loma ir tā, kur es gribētu kļūdīties vismazāk," saka modele, TV personība un fotogrāfe Dagmāra Legante - Celmiņa. "Man pirmais bērns piedzima, kad man bija gandrīz 33 gadi. Es domāju, ka tas arī ļoti maina situāciju. Cita perspektīva. Es vairāk varēju ļauties sajūtām, ar tādu mieriņu. Es biju viena no tām mammām, kuras varēja sēdēt istabā un skatīties, kā bērniņš guļ. Tas ir tik interesanti! Man pret bērniem ir ļoti liela atbildības sajūta. Jādomā, cik daudz vajag ļaut bērnam kāpt uz tā grābekļa pašam, cik daudz palīdzēt. Es ļauju pamēģināt dzīvi, piemēram, meitenēm ātri ļāvām ņemties virtuvē, griezt gurķus, tomātus. Skaidrs, ka es stāvēju blakus un domāju, ka, ārprāts, tūlīt viņa nogriezīs pirkstu, bet es ļāvu un teicu, lai uzmanīgi." Dagmāra atklāj, ka ar vīru ir no tiem vecākiem, kas no vienas puses ļauj kaut ko darīt, bet no otras pretī ir stingri nospraustas robežas.

Dagmāra Legante - Celmiņa ir mamma četriem bērniem - Edvardam (23), Albertam (19), Šarlotei (10) un Odrijai (7). Viņa vīra bērnus no iepriekšējām attiecībām sauc par "saviem puikām": "Mēs tomēr ikdienā bijām kopā kopš vienam bija seši, otram desmit gadi. Principā tā kā tagad manas meitenes. Es nevarētu teikt, ka man ļoti atšķiras audzināšanas veids. Es vieniem atļāvu un neatļāvu to pašu, ko otriem. Tikai nesen iedomājos, ka meitenēm tagad ir tas pats vecums, kad ar puikām sākām dzīvot kopā un veidot tās savas attiecības. Man bija jāsāk veidot attiecības ne tikai ar vīrieti, kuru iepazinos, bet vēl ar diviem jauniem vīriešiem. Kulos, malos, taustījos - uz sajūtām."

Uz jautājumu par to, ko viņa teiktu par meitām, ja satiktu viņas tikai tagad, Dagmāra atbild šādi: "Viņas ir ļoti enerģiskas, dzīvi mīlošas un izzināt gribošas. Viņās ir tas ejam, daram, lecam! Viņas tiešām ķer un bauda dzīvi. Ja es tā paskatos, tad viņās ir tas pozitīvisms, draudzība, vēlme spēlēties un atrast, ar ko nodarboties. Ik pa laikam, protams, pienāk tas, ka nezina, ko darīt, ir garlaicīgi, bet pēc desmit minūtēm jau ir izdomājušas."

Pilnu interviju ar Dagmāru Leganti - Celmiņu skaties zemāk esošajā 1188 Play video no "Māmiņu kluba" jaunā sezonas!

Apskaties arī šo:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...