You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Kā garantēt vasarnīcas drošību gada tumšajos mēnešos?

Unsplash.com

Līdz ar rudens iestāšanos, saimniekiem pārceļoties uz pilsētas mājokļiem, liela daļa lauku māju un vasarnīcu paliek neviena nepieskatītas. Tās var kļūt par gardu kumosu ne tikai zagļiem, kuri tīko pēc noglabātajiem vasaras dārza piederumiem (pļaujmašīnām, trimmeriem, utt.), bet arī bezpajumtniekiem, kuri meklē siltāku un komfortablāku vietu aukstuma pārlaišanai. Kā garantēt vasarnīcas un lauku mājas drošību, kad “uz vietas” nav neviena, kurš varētu to pieskatīt? Jāizvēlas profesionāls apsardzes pakalpojumu sniedzējs, piemēram, "Koblenz Drošība". Viņu uzdevums ir parūpēties ne tikai par zādzības risku, bet arī citiem ar mājokļa un vasarnīcas drošību saistītiem jautājumiem.

Signalizācija – viens no drošākajiem risinājumiem

Neļauj saimniekot zagļiem savā īpašumā. Nodrošinies pret tiem, pieslēdzot "Koblenz Drošība" apsardzes signalizāciju. Ir vairāki signalizāciju risinājumi:

  • Vadu signalizācija;
  • Bezvadu signalizācija;
  • Kustību sensori;
  • Drošības magnēti, utt.

Nezini, kuru izvēlēsies? Sazinies ar "Koblenz Drošība" un tev tiks ieteikts atbilstošākais

Dūmu detektori pret uguns nelaimēm

Arī uguns nelaime var pielavīties negaidot. Saimniecības ēkās un vasarnīcās, kur kādu laiku neuzturas īpašnieki, ir sevišķi svarīgi ierīkot ugunsdrošības detektorus, kas signalizē par uguns un dūmu klātbūtni telpās. Detektori, kas pieslēgti pie centrālās apsardzes pults, reaģē uz piedūmojumu un signālu saņem apsardzes centrā pults. Uz tavu īpašumu nekavējoties tiks nosūtīti apsardzes firmas darbinieki.

Skaidrs ir viens, nav garantijas, ka ar tavu vasarnīcu vai vasaras māju laikā, kamēr pats neesi uz vietas, nekas ļauns nenotiks. Tāpēc ir jānodrošinās pret visām iespējamajām situācijām, lai jau nākošajā pavasarī vari atgriezties savā īpašumā un baudīt atpūtnieku priekus. Bet līdz tam naktīs varēsi gulēt mierīgāk, zinot, ka uz signalizācijas trauksmi nekavējoties reaģēs apsardzes darbinieki, kuriem ir vairāk nekā 22 gadu ilga pieredze drošības jomā.