You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Legante - Celmiņa atklāti dalās ar stāstu par "pirmajām reizēm"

TV personība Dagmāra Legante - Celmiņa, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" publicitātes foto

TV personība Dagmāra Legante - Celmiņa, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" publicitātes foto

TV personība Dagmāra Legante - Celmiņa aizkustināja savus fanus, sociālajos tīklos daloties ar kādu ļoti īpašu foto, kad viņai tikko apritēja 18. Tajā laikā viņa sāka savas modeļu gaitas, ceļoja pa pasauli un fotografējās: "Sweet 18! Atceros, ka šī bilde man ļoti patika. Tā tapa, kad man bija 18 un es pirmo reizi biju nokļuvusi Francijā, Saint - Tropez! Devos turp no modeļu aģentūras, kur vajadzēja fotogrāfeties peldkostīmu katalogam. Aizlidoju turp, bet biju pilnīgi bālā ādas krāsā! Tad man un otrai modelei sākās iesauļošanās un pilsētas izzināšanas laiks, kurš pagāja vienos smieklos! Patiesībā tur bija arī daudzas "pirmās reizes"! Pirmā bilde ar palmu! Jā, es kā traka gribēju nofotografēties ar palmu, jo to dzīvē redzēju pirmo reizi!"

Viņa turpināja: "Pirmo reizi ēdu meloni ar proshuto! Pirmo reizi peldēju Vidusjūrā un sapratu, ka tā ir ļoti sāļā! Pirmo reizi dejoju slavenajā "Byblos" klubā, kur devos ietērpta no otras modeles aizlienētā topiņā, jo man nekā grezna nebija... Pirmo reizi tiku pie "Versace" jaciņas, kura bija no maiga, spilgti zaļa auduma ar mazām puķītēm, bet mana omīte to Rīgā ieraugot, teica, ka tā esot kā flaneļa pidžama. Noteikti bija vēl daudzas lietas, kuras notika pirmo reizi, jo pirmo reizi devos uz fotosesiju ārzemēs. Tad nu pēc dažām dienām es beidzot biju patīkami bronzīgā krāsā un notika foto sesija! Uz jahtas (arī, protams, pirmo reizi), uz mazām saliņām un piekrastē... Katalogu es tā arī nesaņēmu, bet par piemiņu šī bilde! Tā palika manā filmiņu fotoaparātā un atgādina par to laiku, kad tik daudz piedzīvojumu, pieredzes un pirmās reizes varēja notikt vienā nedēļā..."

https://www.instagram.com/p/CUMqkGFMjta/

Kā zināms, arī jaunajā kanāla "STV Pirmā!" sezonā šovu "Kad viņas satiekas" vada Dagmāra Legante - Celmiņa. Dzīvo līdzi viņas, Baibas Vītiņas, Madaras Biedriņas un Leldes Stepenas piedzīvojumiem kopā ar slavenajiem šova viesiem jau tagad 1188 Play! Zemāk skaties "Māmiņu kluba" jaunās sezonas pirmo sēriju, kurā īpašā viešņa bija tieši daiļā modele.

Ieskaties:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...